sivilce lekem var bıktım

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve azro tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : azro
  1. azro

azro Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm okadar sivilce lekem varki bunaldım sırtı açık giyemiyorum utancımdan herhes nedir bunlar der diye böyle yaşamak istemiyorum okadar insan tanıyoru bebek gibi ciltleri benim neden böyle:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm.

2. 9 Temmuz 2010
  3. aylin82

aylin82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet gerçekten çok moral bozucu şeyler, peki özel bir ürün kullanıyormusun yıkanırken? eğer kullanmadıysan Sebamed'in ürünlerini denemeni tavsiye ederim.

4. 9 Temmuz 2010
  5. aylin82

aylin82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aşağıdaki bu iki ürün cilt lekeleri konusunda son derece faydalı. eczanelerde ve büyük marketlerde bulabilirsin. internetten bilgi edinmede de fayda var. geçmiş olsun..

sebamed kompakt​

ph 5.5 değerinde, sabun içermeyen temizleme kalıbı ile daima ipeksi bir cilt. Cildi kurutmadan, tahriş etmeden, gözenekleri derinlemesine temizler. Cildin asit örtüsünü muhafaza ederek, zararlı bakteri ve mantarlara karşı korur. Akneli cilt temizliği için idealdir. Yumuşak formülü, ph 5.5 değeri ve içerdiği vitaminler (E ve B vitaminleri) ve lesitin sayesinde cildin nem içeriğini, yumuşaklığını ve sağlığını korur. Doğal bir madde olan Magnezyum Aspartat ile cildi nemlendirir. Doğal deodorizandır, temizlik kokusu ciltte uzun süre kalır. Hipoallerjeniktir, hassas ciltlere uygundur.

Sebamed Likit (Liquid Face & Body Wash)
    Yüz, vücut ve makyaj temizliğinde güvenle kullanılır. Cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlerken cildin doğal nemini korur. Ciltte hücre yenilenmesini hızlandıran Allantoin ve doğal bir nemlendirici olan Saccharide isomerate(Pentavitin) sayesinde cildi nemlendirir.Makyaj temizliğinde suya dayanıklı rimel haricinde tüm makyajı ciltten uzaklaştırarak,gözeneklerin nefes almasını sağlar

6. 9 Temmuz 2010
  7. ..MELEK..

..MELEK.. O artik 3. sinifta =) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yazin guneste biraz bronzlasirsan, sirtini yakarsan biraz, lekeler kamufle olabilir bence. Yani beyaz tenliysen. Guneslenmeni tavsiye ederim.

8. 9 Temmuz 2010
  9. nil88ay

nil88ay MUTLU :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  10. 9 Temmuz 2010
  11. azro

azro Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s.a.s.a.s.a.s.
    a.s.sebabet sabun kullanıyorum yaklaşık3 aydır tedavi görüyorum artı krem çok doktor denedim hiç bir sonuç alamadım bende ara verdim ama üç ay önce doktora gitmeye karar verdim bakalım tedavinin şimdi görünürde bir cevap vermeyişi bilmiyorum canım teşekkür ler.

12. 9 Temmuz 2010
  13. azro

azro Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler sadece okuyorum dinliyorum bazen deniyorum mesala domates maskesi onu bu hafta içerisinde ikikere denedim bilmiyorum sadece benimmi böyle bazen isyan ediyorum 8 yıldır cildim böyle.

14. 9 Temmuz 2010
  15. azro

azro Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meraba melek bacaklarım hariç esmerim zaten enazından düzelsin istiyorum.

16. 9 Temmuz 2010
  17. yeliz_kk

yeliz_kk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Son düzenleme: 9 Temmuz 2010
  18. 9 Temmuz 2010
  19. yeliz_kk

yeliz_kk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar ne olursa bu tavsiyler yüzünden oluyor zaten. bu kimyasallar cildi daha da beter ediyor. kaş yaparken göz çıkarıyosunuz haberiniz yok.. yıllarca bununla savaştım ben. kullanmadığım şey, gitmediğim doktor denemediğim kür kalmadı... sonuç: tabikide hüstan...

en son kesin çözümü kendim buldum... ve şimdi cildim bebek gibi... ne bir sivilce ne bir leke ne bir iz...

yaşadıklarımı açtığım konumda paylaştım... şimdiye kadar çevremde çok insan bu yöntemle sivilcesinden izlerinden kurtuldu...

lütfen ama lütfen bırakın artık bu saçma sapan ürünleri... cildinizin dengeleriyle oynamayın:eek:lmaz: