Sivilce sonrasi lekelere cözüm ariyorum??!!

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve hoscakal tarafından 11 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : hoscakal
  1. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    Selam Kizlarrrrrr.....

Benim derdim cenemdeki koyu lekeler...zamanla sivilce sonrasi olustular ve yok edemiyorum bir türlü...!

Nasil yok edebilirim? Hassas bir cilde sahip oldugum icin her hazir ürünü kullanamiyorum..! Cildim tahris oluyoru aksi taktirde..!!

Kizlarrrrr, seneye evleniyorum kismet olursa...O zamana kadar bu lekelerden kurtulmak istiyorum..!!

Cevaplarinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum..!! a.s.

2. 13 Temmuz 2008
  3. xoxzlem32

xoxzlem32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sayın Hoşçakal34, Bende de ona benzer bir problem vardı, Dr.Berman's Mineral Maskesini ve Cilt kremini kullandım, 3 ayda cildim çok düzeldi, 6 ay gibi bir zamanda da tamamen yok oldu...

4. 13 Temmuz 2008
  5. hepseven

hepseven Guest

cnm o lekelerden bende payımı aldım ama peeling yapıoruum mısır unuyla cok ii gelio içine bal koyoyurm birazcık limon suyu ama sabır etmek lazım ilk günden pürüzsüz bi cilt olmuo maalesef a.s.

6. 13 Temmuz 2008
  7. sevimlikediyavrusu

sevimlikediyavrusu Miyav Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    babe ürünleri kullandım ve geçti.çok muztariptim.babenin jelini ve yağsız kreminikullandım mucize gibi bişi oldu ve çenem artık pürüzsüz hayatım tavsiye ederim önce bir cilt uzmanına görün ve sonra kullan derim :)

8. 1 Ekim 2008
  9. sodi-certila

sodi-certila evli-mutlu-çoçuklu olucak Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bunun için bir dermatologa başvurup cilt soyucu krem( tirentin gibi) kullanabilirisn

10. 1 Ekim 2008
  11. efsun12

efsun12 Hayalim*1*Yumuşak*Yastık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben sivilcelerime hemen sarımsak kesip sürüyorum. çok kısa zamanda kurutuyor ayrıca lekelerini de beraber yok ediyor. tavsiye ederim. her gece ya da gün içinde evdeyken sür. iyi gelecektir.

12. 2 Ekim 2008
  13. grin

grin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yüzümü yüz temizleme fırçasıyla yıkadıktan sonra sadece lekelerin üstüne, burda öğrendiğim madecassol kremi sürüyorum. ve 1 aydır her gece düzenli olarak yapıyorum. farkı başkaları da farketti. tavsiye ederim bu yöntemi

14. 13 Kasım 2009
  15. geogirl

geogirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    En iyi sivilce ilacı yeni keşfettiğim uçuk kremi olan Asiviral'dir. Hem çok kısa zamanda sivilceleri kurutuyor hem de peeling yaparak cildi soyuyor lekelerden temizliyor tavsiyemdir
    (kulak iltihabı da varsa çiğ pırasa suyunu öneririm )
    her zaman söylerim ne mübarek nimetmiş şu pırasa da yaww!!

16. 13 Kasım 2009
  17. lucifern

lucifern LiLith.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben DıFFERıN ilaç kullandım lekelerim 2 haftada tamamen bitti

18. 18 Kasım 2009
  19. secretsecret

secretsecret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sivilce sonrası geçtikten sonra oluşan lekelerin geçmesi için piyasada satılan birçok dermokozmetik ilaç var.
    skincode marka
    UV protective witening cream spf 12-50 ml UV koruyucu beyazlatıcı krem

Güneşe Karşı Koruyucu Leke Giderici Krem - Duru beyaz bir renge sahip krem formundaki bu ürün cilt üzerinde aydınlatıcı ve nemlendirici etkisi ile cildin tonunu açar. Yoğun
    Biowhite® bitkisel beyazlatıcı içerir ve cilt lekelerinin giderilmesi için geliştirilmiştir.
    Günlük olarak uygulandığında cildi aydınlatıcı etkisi giderek artar. Melaninin oluşmasını sebep olan etkenleri ortadan kaldırır. Cildi UV ışınlarına ve serbest radikallere karşı korur.içeriği itibariyle iyi bir Anti Aging dir.Bu kremle cildiniz ışıltılı bir görünüme sahip olurken, daha açık bir ton ve parlaklık kazanır.

Kullanma Şekli - Lekeli ciltler için geliştirilmiştir. Her sabah temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulanmalıdır. Gözlere temas etmesini önleyerek, yukarıya doğru dairesel hareketlerle tamamen yedirin. Optimum düzeyde cilt aydınlanması elde etmek için öncesinde “cool white essence” kullanın.

ŞıMDı BUNU ALMAYI PLANLIYORUM ama fiyatı biraz yüksek.
    Başka kullanan varmı?