sivilce ve hamilelik???

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Tugbademir tarafından 15 Kasım 2009 başlatılmıştır.

15 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Tugbademir
  1. Tugbademir

Tugbademir Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar diğer adet dönemlerimde olmayan daha doğrusu aynı yerde çıkan sivilcelerim şimdi yanaklarımda ve ergenlik sivilcesi gibi çıktı iri böle..bu hamilelik belirtisi olabilir mi var mı böle bişey yaşayan arkadaşalr???kaydirigubbakcemile2
  2. 15 Kasım 2009
  3. pinarca

pinarca Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı soruyu bende soracaktım evet bendede bu ay cok asırı derecede sivilceler oldu adetken sivilce bıle olmazdı olsada 1 2 tane ama suan berbat halde yuzum?? dıger hamılelıgımdekı belırtılerımı hıc hatırlamıorum cunku hem ılk tecrubemdı hemde hıc ummadıgım anda ögrendım takıp etmıordum yanı ama sımdı hamılelıgımı takıp edıorum yıne dusuk yapıp kaybetmeyı göze alamıorum cunku ...acaba belırtımı??
  4. 15 Kasım 2009
  5. Tugbademir

Tugbademir Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirirseniz sevinirimm.öpüyorum hepinizi
  6. 15 Kasım 2009
  7. ozlem80

ozlem80 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adet oncesi bende hep cikar hamile oldgum ay yine cikti ama asiri derindi:)) ya niye boyle ciktiki demistim farkliydi yani:)) insalla yakinda yine cikar, ucuncu ayda kabettim ilk goz agrimi:KK43:(
  8. 15 Kasım 2009
  9. Tugbademir

Tugbademir Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah cnm benim de hamilelik belirtisidir..mide bulantım var çok hayırlısı diyorumm..çok da ümitlenmek istemiyorum ilaç kullanıyorum onun yan etkisidir diyorum ama tabi insanda biraz da ümit oluyo..hayırlısı bakalım beklemedeyim..8 günüm var..fisfisfis
  10. 15 Kasım 2009
  11. ozlem80

ozlem80 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insallah canim hamilesindir bir de bende bir hafta kala asiri uyku ve yorgunluk olmsutu grip olucam sanmistim.