Sivilce Ve Izler Için çok Etkili ürün Olan Granexi Duyan Varmi?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve zeynepgz1 tarafından 30 Kasım 2007 başlatılmıştır.

30 Kasım 2007
    Konu Sahibi : zeynepgz1
  1. zeynepgz1

zeynepgz1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Granex Adli Bir Yeni Bir ürün Ecznalerde şuan::ürünün Fiyati Oldukça Yüksek.yalniz ürünün çok Etkili Olduğu Söyleniyor.20 Gün Gibi Ksa Sürede Sivilce Ve Izleri Tarih Oluyormuş.yalniz Tabi ürünün Fiyatinin Yüksek Olmasi Sebebiyle Almak Için Kesin Sonuç Alabileceğimize %100 Inanmak Grekli.nette çok övülmüş..ama Yinede Bilemiyorum..sivilceler Gideckse Değer..
    kizlarrr Bu ürünü Kullan Yda ürün Hakkinda Herhangi Bir Fikri Olan Varmi Acaba???

2. 1 Aralık 2007
  3. dişperisi

dişperisi Guest

canım sen kullandınmı yada kullanan birini tanıyor musun,kesin işe yarıcakmı yani

4. 1 Aralık 2007
  5. zeynepgz1

zeynepgz1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben kullanmadım cnm..tesadüfen nette gördüm.sonra biraz araştırdım.yeni bir ürünmüş..granex diye googleda arattım..kullananlar memnunlar.ama emin değilim %100 bende...sonuç ne olur.kullanan birisi varsa burda paylaşırsa ozman daha çok inanırım ...

6. 30 Ocak 2008
  7. oyamelek

oyamelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zeynep bu konuda bilgiye ulaşabildinmi bnde silce sorunuyla ugrasıyorum ve gecmiyo ne illet bsey yaw bu konuda bilgi alırsan ve paylaşırsan cok sevinirim