sivilce yardım

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve burcinnn tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

19 Nisan 2009
    Konu Sahibi : burcinnn
  1. burcinnn

burcinnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçen gün dr gittim ve sivilcelerim için bana jel olarak isotrexin losyon olarak aknefug bp5 antibiyotik olarak azeltin yazdı kullandım sonra baktım hiç bi değişiklik yok prospektüsünü okudum ve ilaç miktarı belirlenmemiştr yazısından yola çıkarak isotrexini bolca tüm yüzüme sürdüm ertesi gün tahmin edileceği gibi (çünkü sonrasında nette ve burda araştırdım sivilce olan yerlere sürülüomuş ama DR BANA HıÇ Bı BıLGı VERMEDı!BENDE ıLK KEZ KULLANIORM ) yüzüm alerji içinde..hayatımda hiç bu kadar sivilce ve kızarıklık çıkmamıstı :KK43: arkadaşlar lütfen daha önce benim gibi yaşamış biri varsa ne yapıpta biran önce geçirdiğini söylerse sevinirim lütfen bildiginiz bişey varsa yazın çünkü yüzde bi sorun olması insanı çok etkilio ve hava ne kadr güzel :KK43: olmasına rağmen dışarıya çıkamıorum yüzüm yanıo napıcam ben şimdi :KK43::KK43: lütfen sizde dikkatli olun ...okuyanlarınız olursa şimdiden teşekkürler.

2. 19 Nisan 2009
  3. Lizim

Lizim beraber büyürüz :) Üye

Beğenildi:
    111
    Ödül Puanları:
    163
    canım bende ilk benzamin kullandığımda yüzüm dediğin gibi olmuştu.
    O kadar kötüydü ki okuldan izin alıp eve gitmiştim.
    Saolsun bi arkadaşım bephanten sürdü yüzüme.
    Sürüldüğü an rahatlıyosun. 2-3 gün devamlı yüzünü yıkadıkça sür.
    İlk kullanımlarda sık yaşanan bişey korkma 1 haftaya geçer naniknanik

4. 19 Nisan 2009
  5. sila66

sila66 ceviz kabuguna girmisim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu isotrexin

Son düzenleme: 19 Nisan 2009
  6. 19 Nisan 2009
  7. sila66

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu isotrexin jel uhu gibi birsey.ayni hata benimde basima gelmisti ama hic kafana takma,yüzünü yikadiktan sonra bolca nemlendirici sür ve isotrexini hic birakma.sivilce üzerinde acaip etkili bir jel.önce geceleri sivilce olan bölgelere sür ama gün asiri,en azindan cildin alisana kadar ,hemde öyle bol bol sürülmüyor,cok ince tabaka halinde.daha sonra cildinin hassasiyeti muhakkak gececektir.ondan sonrada hergün sür.bu arada gündüzleri yüzünü bolca nemlendir.isotrexini en üc ay kullan canim.cünkü en iyi sonucu o zaman alirsin.gecti artik deyip sakin birakma.sabirlar dilerim.bildigimiz rouctanne ilacin jel versiyonu o yüzdende cok etkili ve daha ucuz bir yöntem.a.s.

8. 19 Nisan 2009
  9. sila66

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mesaji iki sefer göndermisim ve silemiyorum. kusura bakma

10. 19 Nisan 2009
  11. burcinnn

burcinnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkürler arkadaşlar gerçekten ya akşamdan beri yüzüme bakıp aglıorum :KK43: psikolojik olarak da etkilio gerçekten nemlendirici sürdüm korkarak bişey olurmu dahada die madem devam ediim :)ve bepantane de var hemen gidip süreyim çok teşekkür ederim canım :) bide ne kadr zaman sonra iyileşmeye döner yüzüm bi kaç gün içinde olurmu biay sonra fln mı yoksa ya ??? onunda cvbını alabılırsem cok sevınıcem ılgınıze çok teşekkür ederim canlarım valla ya bide devam ederim ama şu yüzüm bi geçsin sonra bi tek sivilceye sürerim tekrar cok saolun kızlarrr:):):)

12. 19 Nisan 2009
  13. burcinnn

burcinnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım ya zaten yazmışsın bi haftaya geçer die :):) ama heyecandan unutmuşum cvp yazana kadar :) teşekkürler ..inş geçer hemen ya..

14. 19 Nisan 2009
  15. sila66

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cildini sakin kurutma bol bol nemlendir. özellikle kirmizi olan yerlere sür.kafana takma rahat ol,üc güne varmaz düzelir.kizariklik gecince sadece geceleri sivilce üzerine sür.sakin ilaci birakma.bende ilk kullandigimda aman allahim dr un bana garezi varmis heralde dedim,ama simdi bu ilac benim kurtaricim oldu.

16. 19 Nisan 2009
  17. burcinnn

burcinnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok saol canım benim ya :) inş dediğin gibi olur yüzüm bi kendine gelir de sonrasında devam ederim kullanmaya .

18. 19 Nisan 2009
  19. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Ben de tüm yüzüme sürüyorum ama hiçbir yan etkisini görmedim.benneyaptımki