Sivilce

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve derhak tarafından 23 Nisan 2010 başlatılmıştır.

23 Nisan 2010
    Konu Sahibi : derhak
  1. derhak

derhak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim yüzümde 16 yaşında sivilceler çıkmaya başladı. bu sivilceler 20 yaşımda biraz azaldı şu an 26 yaşındayım ve yaklaşık 5 ay önce yüzümde aşırı sivilcelenme oldu şu anda hala geçmedi fakat biraz azalma var tabi haliyle izler de var yüzümde. bir de sürekli küçük,sert içi yağ dolu kistik sivilceler oluşuyor onları boşaltmak için sıkmak zorunda kalıyorum yoksa geçmiyor şu ana kadar pek çok yöntem denedim pek işe yaramadı lazer yönteminden de korkuyorum bu yöntem iyi mi olur kötü mü olur bilemiyorum lazerle akne tedavisi hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın lütfennn...... şimdiden teşekkür ederim:)
    eyvahedigeldismile

2. 26 Nisan 2010
  3. defesen

defesen Herseyi cok dert ediyor.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim lazer akne tedavisiyle ilgili bilgim yok ama, birsey diyecegim: Kendin SIKIP patlatma istersen, iz kaliyor ozellikle yuz bolgesinde. Gercekten.
    Dermatolog veya cildiyeciye gittin mi? Hormonal bozukluk da olabilir, doktora gorunmekte fayda var..

4. 26 Nisan 2010
  5. giz09

giz09 Muffinim geliorrr Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bencede doktora gorun hormon bozukluğu olabilir belkide 26 yaşındasın ergenlık sıvılcesı bıtmesı lazım lazer konusundan bı bılgım yok malesef

6. 27 Nisan 2010
  7. DagCicegi

DagCicegi Bir Kızım Olana Kadar... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.Bilginize ...