Sivilceler için Benzamycin krem

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve EbRuM_DeRyAM tarafından 6 Eylül 2007 başlatılmıştır.

6 Eylül 2007
    Konu Sahibi : EbRuM_DeRyAM
  1. EbRuM_DeRyAM

EbRuM_DeRyAM Guest

mrb kızlar sıvılce ıcın bı krem duydum..Benzamycin aranızda kulllanan veya kullanmıs olan varsa bana bılgı verırmısınız sımdıden tşkler:utangac:

2. 6 Eylül 2007
  3. xsxekerina

xsxekerina Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben kullandım ve ara ara hala kullanıyorum bana çok ii gelio çok fazla sivilce proplemim yok arada sırada çıkınca sürüyorum sabah kalktığımda çoğunlukla kurumuş oluyo ben 4-5 yıldır sadece sivilce ilacı olarak onu kullanıyorum çok etkili bie ilaç değil ama işe de yarıyor yanii

4. 6 Eylül 2007
  5. biensu

biensu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    19 yaşında iken kullanmıştım.çene bölgemde aniden başlayan sivilcelrimde kullanmıştım 1 ay gibi kısa zamanda etkili olmuştu.gece benzamicyn sabah da differin jel vermişti doktor cildimi bayağı bir kurutmuştu bu ikisi .kullanacaksan sabah mutlaka cilt tipine uygun nemlendirci kullanmanı tavsiye edrim.

6. 6 Eylül 2007
  7. BXIXG

BXIXG Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benzamycin KİŞİDEN KİŞİYE FARKLI ETKİLER GÖSTERİR BEN KENDİMDE KULLANDIM MÜŞTERİLERİMEDE ÖNERİYORUM EĞER HORMONEL BİR BOZUKLUK YOKSA ERGENLİK SİVİLCELERİ VEYA ARADA BİR ÇIKAN SİVİLCELER İÇİN İŞE YARAYACAKTIR SİVİLCELER FARKLI FARRKLIDIR İLAÇLARDA FARKLI ETKİLEŞİMLER GÖSTERİR SİVİLCELERİNİ BİR UZMANA VEYA DERMOTOLOĞA GÖSTERİP ONDAN SONRA KULLAN DERİM AMA YİNEDE KORKULACAK BİR İLAÇ DEĞİL ZARARSIZ

YALNIZ SADECE SİVİLCELERİN ÜZERİNE TEMİZ CİLDE UYGULANMALI GÖZLERE YAKIN VE HASSAS YERLERE SÜRMEYİNİZ

8. 7 Eylül 2007
  9. ccerence

ccerence Guest

canım ben kullandım lisedeyken öss streslerinden çıkan sivilcelerim için dr.um yazmıştı..çok büyük faydasını gördüm cildim karmadır...

bi dostuma da aldık onun cildi benimki gibi yaglı değil o da fayda gördü..

sorun olursa yardımcı olurum :KK66:

geçmiş olsun...

10. 8 Eylül 2007
  11. bersu

bersu Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Canım ben de kullandım geçen sene benzamycin.Çok iyi geldi.İlk başta arttırmıştı sivilceleri.Sanırım onlar da cilt altında olanlardı.Sonra geçti zamanla.Ama cildi çok kurutuyo.Doktoruna danışırsan sana uygun bi nemlendirici önerecektir.

12. 15 Ocak 2008
  13. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok seneler önce kullandım eğer formülünde bi gelişme yoksa bi .....a yaramadı deyim yerindeyse,sadece yüzümü acaip kuruttu o da cabası

14. 17 Ocak 2008
  15. bilgisayarcxix

bilgisayarcxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende kullandım kullanalı yaklaşık 3 ay oldu. oldukça etkili bence. bana doktoeum vermişti. başta sivilceleri çıkarttı deri altında kalanlarıda daha sonrada kuruttu. etkisini görmek istiyorsan mutlaka sabırla kullanmalısın ama doktor tavsiyesi olmadan kullanma derim :)

16. 16 Ocak 2008
  17. Arsima

Arsima mamutun tavuğu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 2 - 3 yıl önce doktor tavsiyesi ile aldım. ilk başlarda yüzüm silvilce doldu sorduğumda normal olduğu deri altındakilerin çıktığını söylenmişti. belli bi zaman sonra sivilceler azaldı bende bıraktım daha sonra tekrardan sivilce çıktı ve ben sivilce olan yerlere sürüp yattım gece sabah kalkışımı hatırlamak bile istemiyorum sürdüğüm yerler kıpkırmızı benek olmuştu :eek:klava:

bu ilacı birinden duyduysan kullanma doktor verdiyse dene şansını

şunuda eklim 2004-2006 yıllarında sivilcelerle savaştım denemediğim yöntem kalmadı bi ara bimex kullanmıştım o iyi gelmişti ama belli bi zaman sonra cildim ona alıştı sivilcelerin umrunda bile olmadı kremi sürmem
    ağustostan beri "moos yosun iyotlu sabun" kullanıyorum ve cildim güzel özel dönemde ve stres yaptığımda çıkıyor sivilcecikler Kötü Kazen

18. 16 Ocak 2008
  19. semsem

semsem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullandım dr tavsiyesiyle eskisi kadar çıkmıo tek tük çıkıo zaten onların üzerlerine sürüyorum.daha etkili bişey isterseniz isotrexin die bi jel var kızlar onuda doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz etkili bi krem çünkü.roucctan ı bilirsiniz hepiniz,işte bu hapın içeriginde olan maddeler var bu kremde o yüzden dikkatli kullanılması gerekio.