sivilceler için dermokil kullanan var mı?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve aytaçç tarafından 17 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : aytaçç
  1. aytaçç

aytaçç Guest

kızlar ben dermokil almayı düşünüyorum ama işe yararmı bilmiyorum alnımda ve yanaklarımda sivilce var.dermokilin reklamı çıkıyor televizyona orda gördüm.Acaba sivilceleri için kullanan varmı ve işe yarıyormu bide fiyatı ne kadar???

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ağustos 2008
  2. 18 Ağustos 2008
  3. aytaçç

aytaçç Guest

cevap verebilecek olan yokmu?

4. 18 Ağustos 2008
  5. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    426
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    83
    dermokil akneli ciltler için kil maskesi kullanıyorum memnunum ama sivilce geçirmiyor tabi sadece fazla ygaı emiyor bu da sivilce çıkmamasına fayda saglar
    bunun dışında eger günlük olarak cilt bakımı yapmayan biriysen sana ürünleri fayda saglar çnkü cildini temiz tutarsın.ama zaten günlük bakım yapan ve yine de sivilcesi olan biriysen eczaneedn avene cleanence veya la roche posa effaclar serisi gibi daha profesyonel ürünler almanı tavsiye ederim.bu arada kil maskesini 20li bir rakama almıştım sanırm.

6. 18 Ağustos 2008
  7. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    426
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    83
    clinique antiblemish serisini almıştım ben de.cildimde innaılmaz sivilceler çıkardı devam ettim ama daha da kötüleşti.üstelik cildim yanmaya kızarmaya ve aşırı acımaya başladı ki hassas değildir.dah asonra yabancı bir forum sitesinden kullananların yarıısnın benimle yanı problemi yaşadıgını ve dermatologların bu seriyi kesinlikle önermedikleini okudum.yani yüzde elli şans var.ben de dermatologumun da önerisiyle eczane ürünleri kullanıyorum

8. 18 Ağustos 2008
  9. aytaçç

aytaçç Guest

cevaplar için teşekkürler.Ama benim sivilcelerim bir geçiyor sonra tekrar çıkıyor acaba alsammı?

10. 18 Ağustos 2008
  11. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    426
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    83
    bence kndine sivilceli ciltlere uygun bir temzleyiic ve nemlendirici al zarar görmezsin

12. 19 Ağustos 2008
  13. GuerillaTanya

GuerillaTanya Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben simdiye kadar bisürü ürünü denedim

clinique
    clearasil
    loreal cilt bakim seti
    sebamed

vs vs
    akliniza hangi maske gelirse hepsini denedim fakat SIVILCELERDEN kurtulamadim

her saba uyandigimda baska biyerimde sivilceyle karsilasmaktan o kadar skildim ki!
    her gören noluyo senin yüzüne diyor sinifta tek sivilcesi olan benim ve bu benim morelimi yerle bir ediyor :KK43:

en sonunda dermatologa gittim ve bana aksam ve sabah kullanmam icin iki ayri krem verdi fakat cildimi kasindirmaktan baska bi ise yaramiyor aksine alniminda 3 tane yan yana kirmizi sivilceler duruo ve gitmiolar sistiler resmen :KK43:

interentte doktorun bana verdigi kremleri kullananlara baktim hepsinde tek tük sivilce cikan kisiler.bende durum öyle degil ki.
    takviye olarak hap da kullanilmasi gerekiyormus cunku hormonlarla alakaliymis eger akne uzun zamandir varsa ki bu doktor ne ise yariyo yani söyledigimhalde adam alay etti benle.

dogum kontrol hapi sivilceleri azaltio bunu biliorum zaten sinifimdaki alman kizlarinin neden sivilcesi hic yok tabiki o haplardan kullaniolar

sizce bi kadin dogumuzmanina gidip bu haplardan istemelimiyim?

:KK43: makyaj bile yapamiorum o kadar kötü görünüor ki

14. 19 Ağustos 2008
  15. EU3

EU3 Guest

*Cansuy canım bence iyi bir dermatologa git...
    Sana hormon testi yapsınlar, sivilcelerin hormon bozukluğundan mı oluyor önce bunu bi öğren...
    Zaten hormonların bozuksa muhtemelen sana doğum kontrol hapı verecektir...
    İnş kurtulursun canım sivilcelerinden...
    Ama fazla kafana takıp uğraşma yoksa daha da artabilir...:teselli:

16. 20 Ocak 2009
  17. mahruk

mahruk Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben kullandım DERMOKİL ama hiç memnun kalmadım çok sıradan bence. Hiç bi özelliği yok. Bujiteriden alırken yok şöyle yok böyle diye bin tane masal anlattılar ama temizleme ve nemlendirme dışında bi şey yapmadı. Sivilce falan da geçirmedi. Benden söylemesi.

18. 20 Aralık 2009
  19. kvene

kvene Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mükemmel bi ürün hiç terredüy etme bence