Sivilceler için maydonoz-limon kürü + özel tavsiye

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve Sultannn34 tarafından 22 Eylül 2010 başlatılmıştır.

22 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Sultannn34
  1. Sultannn34

Sultannn34 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar sivilceler için belki bir çoğunuz biliyorsunuzdur İbrahim Saraçoğlu'nun maydonoz limon kürü var bence bunu uygulamaktan bir zarar çıkmak hem yüzümüze sürmüyoruzda içiyoruz ama aç karna mutlaka sonuçta bitkisel birşey yararı olmazsa en azından zararıda olmaz vakit kaybıda olmaz.Birde bunun yanında benim size tavsiyem günde 5-6 limonu soyarak yiyiniz suyunu sıkmayın mandalina soyar gibi soyup yiyiniz.Vucüdü dezenfekte eder ayrıca sadece cilt için değil vucüdada yararı vardır

2. 23 Eylül 2010
  3. ultimareina

ultimareina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Günde 5-6 limon yiyelim, cildimizi düzeltelim ama midemizi delelimkafamçokkarıştı
    Cidden günde 5-6 limon demek vücuda hatrı sayılır miktarda asit sokmak demektir ve bu da mide açısından tehlikelidir. Burada bir arkadaşımız daha söylemişti, limonun içindeki asit mermerin bile rengini değiştirirken düşünün organlarımıza ne yapar. Bende 10 yıldır sivilce ve izlerinin problemini çekiyorum, bende çok şey deniyorum ama biraz daha bilinçli olup öncesinde araştırmakta yarar var.
    Sevgiler...

asksarhosuyum bunu beğendi.
  4. 23 Eylül 2010
  5. ..MELEK..

..MELEK.. O artik 3. sinifta =) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    5-6 limon cok cok fazla.
    Onu yiyene kadar 5-6 elma yesek daha yararli olurdu herhalde diye dusunuyorum.
    Bu maydanozu cok duyuyorum, denemek istiyorum ama bit turlu nasip olmadi. Yakinda denerim insallah.

6. 23 Eylül 2010
  7. alyans2

alyans2 haTiCe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl yapılıyo bu kür yazar mısın arkadaşım ben duymadım...

8. 25 Eylül 2010
  9. Sultannn34

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    16-17 tane maydonuz blendıra atılacak,üzerine iki yemek kaşağı taze sıkılmış limon suyu ve yarım bardak klorsuz su ilave edilecek.Blendır 1,1.5 dakika kadar çalıştırılacak ve bunun suyu kahvaltıdan 10 15 dakika önce içilecek

Böyle tarif edilmiş ama ben suyu az ilave ediyorum ayrıca limon suyunuda 2 yemek kaşığı değil 2 3 limon olarak ekliyorum

10. 25 Eylül 2010
  11. Sultannn34

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Oda güzel,yiyelim

12. 1 Ekim 2010
  13. sarangeo

sarangeo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    paylaşımın için saol cnm

14. 14 Mart 2011
  15. once

once Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yilardir sivilce problemi yasiyorum.Hayalimdeki tertemiz bebek gibi bir cilde kavusmak icin cesitli cesitli urunler kullandim.Yuzume ne surmedimkiiii.....bikac gun kurutuyordu sivlceleri sonra tekrar basa donuyoruz((( 3 gundur maydanoz limon kurunu kullaniyorum. insaallah bir yarari olur. Sivilce konusunda ogrendigim en onemli sey bunun icten bir problem oldugu. Distan ne yaparsak yapalim bir sonuca ulasamayiz. yalniz gunde 5-6 limon coook fazla. bu kuru uyguladiktan sonra fazladan limon yemeye gerek yok bence.