sivilceler için sivex losyon kullanan varmı arkadaşlar???

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve hxoxnk tarafından 30 Ocak 2008 başlatılmıştır.

30 Ocak 2008
    Konu Sahibi : hxoxnk
  1. hxoxnk

hxoxnk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar meraba alnımdaki sivilceler için doktor sivex losyon verdi.aranızda kullanan varmı acaba. artık doktorlarada güvenim kalmadı ya.her gittiğimde ayrı bi krem.ama hepsi cildi kurutmaktan başka bi işe yaramıyo.sivilceleri de kurutsa bile çıkmasını durdurmuyo.sanırım bunun için hap kullanmak mı iyidir arkadaşlar.bende tam bilemedim artık

2. 30 Ocak 2008
  3. ayşül

ayşül Guest

canım bak bende sıvex aknelox ne varsa kullandım hatta en son sıvex ve ısoteksın bırlıkte kullanıyodum ama bende bı ıse yaramadı ama herkeste aynı sey olucak dıye bısey yok yanı ıkı gun unutsam surmeyı ucuncu gun hemen cıkıyolar bıde tabı benımkıler cıktımı masallah kocaman oluyolar:KK43:( artık tak ettı canıma roaccutanı kullanıyorum... ınsallah kurtuluruz bu sıkıntıdan cumlemız.....

4. 30 Ocak 2008
  5. hxoxnk

hxoxnk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. 30 Ocak 2008
  7. ayşül

ayşül Guest

ınsallah gecer canım yaa valla bukez cok kararlıyım kullanıcam bu hapı herkes aman saglıgındanmı olcan falan dıyo ama yeterlı kontrol yapılıyo bukez doktorumda uzman ve gercekten cok guven verıyo bakalım ınnsallah gecıcek

8. 31 Ocak 2008
  9. hxoxnk

hxoxnk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah geçer canım.ama doktor çok önemli.benm bi arkadaşım cildindeki siyah leke için doktora gitti.ilk gittiği doktor güneş lekesi diye soyucu etkisi olan acneysel krem verdi.ama yüzündeki lekeler arttı.ve çok kötü kıpkırmızı soyuldu yüzü.doktorunu değiştirdi.halbuki o yüzündeki güneş lekesi değil yüz siğiliymiş.bu sefer doktor ona verrutnol adında bi siğil ilacı verdi.bu seferde yüzünde çok kötü izler kaldı.gene doktorunu değiştirdi. yüz siğili için o tür yakıcı ilaç kullanılması çok tehlikeliymiş.yani yalış tedavi görmüş.kızın yüzünde çok kötü izler kaldı. oyüzden bende çok korkuyorum artık doktorlardan.

10. 31 Ocak 2008
  11. Surperi

Surperi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sivexi ben de kullanıyorum. düzenli kullandığında -ki gece sürüp sabah kalkınca yüzünü yıka- çok iyi sonuç veriyor. bende de çok sivilce vardı ama artık yok sayılır.

12. 31 Ocak 2008
  13. yesil_23

yesil_23 Guest

dermatoloğa gittiğinizde size verilen ürünleri günü gününe kullanmanız gerekir. çünkü burada amaç sivilcelerin direncini kırmak. eğer siz 2 gün kullanıp 1 gün bırakırsanız sivilceleler kullanılan ilaçlara karşı direnç kazanmış olur. eğer bir sivilce ilacı işe yaramıyorsa suçlu ne ilaç nede size ilacı veren doktordur tamamen sizsiniz suçlu. en az 6 ay düzenli kullanım şart. 6 ay düzenli kullandıktan sonra sivilce sorununuz ilk günkü gibi ise o zaman doktoru yada ilaçları suçlayın. kimseyede sormayın "bana bu ilaç verildi sizde işe yaradımı" diye. her ilaç kişilere göre farklı sonuçlar gösterir. muhattap olacağınız tek kişi doktorunuz. düzenli bir şekilde ilaçlarınızı kullanın ve kontrollerinize gidin.

14. 31 Ocak 2008
  15. ayşül

ayşül Guest

evet becede kısıden kısıye degısıyo ama suda bı gercek kremler vs bence hepsı gecıcı cozum etrafımdakı neredeyse tum arkadaslarımda bu sorun var hepımız cesıt cesıt krem kullandık kı mıllet erkek muhabbetı yaparken kantınde bız aa sana o ıyı geldımı vs dıye krem muhabbetı yapardık ama hepımız pes ettık basladık roaccutane a herkese sıvılcesız gunler.......

16. 31 Ocak 2008
  17. yesil_23

yesil_23 Guest

bende roaccutane kullandım 10 sene önce ama hala sivilce problemi yaşıyorum. üstelik roaccutane bazı ülkelerde yasaklandı diye duydum ben. her zamanki gibi kobay niyetine kullanılıyoruz. bunca deneyimimden sonra sadece hormon olayıdır sivilce sorunu derim. size yediklerinize dikkat edin diyebilirim. kolestrolünüzü çıkaran birşey yemeyin. kolestrolü düşüren yiyecekler yemeyi deneyin bir süre. bakın cildinizde bir değişme olacakmı çünkü kolestrol testeron hormonunun yapı taşıdır. testeron yükselince kıllanma ve sivilcelenme artar. erkeklerde bile fazlası buna sebep olur. . günde 2 elma yemek ve 2 kaşık keten tohumu buna yardımcı olur.

18. 1 Şubat 2008
  19. merfee

merfee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    'dermatoloğa gittiğinizde size verilen ürünleri günü gününe kullanmanız gerekir. çünkü burada amaç sivilcelerin direncini kırmak. eğer siz 2 gün kullanıp 1 gün bırakırsanız sivilceleler kullanılan ilaçlara karşı direnç kazanmış olur. eğer bir sivilce ilacı işe yaramıyorsa suçlu ne ilaç nede size ilacı veren doktordur tamamen sizsiniz suçlu. en az 6 ay düzenli kullanım şart. 6 ay düzenli kullandıktan sonra sivilce sorununuz ilk günkü gibi ise o zaman doktoru yada ilaçları suçlayın. kimseyede sormayın "bana bu ilaç verildi sizde işe yaradımı" diye. her ilaç kişilere göre farklı sonuçlar gösterir. muhattap olacağınız tek kişi doktorunuz. düzenli bir şekilde ilaçlarınızı kullanın ve kontrollerinize gidin.'

bence bu sölediklerin herkes için geçerli deildir en az 6 ay düzenli kullanılması şart diosunuz benm öle kaç 6 ayım geçti ki doktorun sölediği herşeyi harfi harfine uyguladığım halde... bazı doktorlar sırf tedaviyi uzatıp para kazanmak için böle taktiklere başvuruyolar olanda bizim gibilere oluo hem paramazdan oluyoruz hemde zamanımızdan...
    ayrıca burası bi paylaşım sitesi fikir almak, bilgi edinmek ve fikir vermek için ziyaret ediliyo bu platform tabikide fikir sahibi olmak için daha önce ürünleri kullanan insanların deneyimlerinden yararlanıcaz....