sivilceler ve hamilelik

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve apekmimek tarafından 13 Haziran 2011 başlatılmıştır.

13 Haziran 2011
    Konu Sahibi : apekmimek
  1. apekmimek

apekmimek MinikMucizemMisinSenBenİm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    herkese merhaba......kızlar bi sorum olacak...hamileler ve bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim...
    benim adet öncesi sürekli sivilcelerim çıkar....bu ayda adetime 4 gün var...dün yine çıktı sivilcelr...bu ay kendimden umutluyudum..
    ama sivilcelerim çıktı ve umudum kırıldı.....
    arkadaşlar hamile kaldığınızda adet öncesi gibi sivilceleriniz çıktı mı??sivilcelerim çıktı diye umudu kırılıp sonradan hamile olduğunuzu öğrenenler oldu mu
    aranızda..yada böyle bir durumu duyanınız oldu mu???
    şimdiden teşekkürler....
  2. 13 Haziran 2011
  3. selbirum

selbirum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benım cıldım normalde pürüzsüzdür ve adet önceside sıvılcelenme olmaz hiç.
    ilk defa bu ay alnımda kuck kucuk cıktı ben de bunu gebelıge baglamıstım senın tersıne :))
    adetım bugun ıtıbarıyle 3 gın gecıktı adetım kan testı verdım öğleden sonra alcam bakalım hayırlısı :))
  4. 13 Haziran 2011
  5. apekmimek

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    teşekkürler cevabın için...sende durum farklı ama senin zaten çıkmazmış sivilcelerin....senin için sivilce hamilelik belirtisi olabiklir ama benim adet öncesi hep çıkar yine çıkınca umudum kırıldı işte....yine de bir ümit işte yine sivilcesi çıkıp hamile olanlar var mı diye merak ettim...

inş..hamilesindir....
    Son düzenleme: 13 Haziran 2011
  6. 13 Haziran 2011
  7. bakale

bakale Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu aydan umutlu değilim açıkçası ama insan düşünüyor belki diye 16 haz adetim benimde sivilceler çıktı galiba adet olucam adet ağrılarım başladı şimdiden sinyal veriyo gemeden malesef
  8. 13 Haziran 2011
  9. apekmimek

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    sende bendensin demek ki....adet öncesi hep çıkar bende de..hakkımızda hayırlısı...
  10. 13 Haziran 2011
  11. zeynnn

zeynnn Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    cnm zaten forumu takip edersen de göreceksin genelde anne adayları anneliklerini öğrenmeden önce sanki adet olacklar gibi bütün belirtileri hissedebiliyorlar. bel ağrısı, karın ağrısı vs. yani adet döneminde hissettiğin şeylere şahit olmak hamile olmadığını asla göstermez. eğer çok eminsen hamilelik ihtimalin var bence:KK49: hakkında hayırlısı canım. inş kavuşursun bebeğine:KK34:
  12. 13 Haziran 2011
  13. Nimett07

Nimett07 hadi gülümse.. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım sivilcelere çok takılma..ben hamile olduğumu öğrendiğim ay normal hastalanacakmışım gibi sivilcelendim..Hatta arasıra yine çıkıyor sivilcelerim..Diğer hastalanma belirtilerinide yaşadım..karın ağrısı falan..Allah gönlüne göre verir inşallah..
  14. 13 Haziran 2011
  15. sevcihan

sevcihan Huzurlu_muzurum :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hamilelikte de sivilce olabiliyor canım hormonlarımız değişiyo biliyosun.. ben mercimek kadar svilcelerim ve 5 aylık göbişimleyim hehehe
  16. 13 Haziran 2011
  17. apekmimek

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36

evet canım biliyorum hamilelik belirtileri ile adet belirtilerinin aynı olduğunu ama hiç şaşmadı suratımda sivilceler çıkar 3 4 gün sonra adet olurum...4 gün var zaten adetime...hayırlısı artık ne yapayım... teşekkür derim sağol...hakkımızda hayırlıs..

seninde adet öncesi sivilcelerin çıkmıyıdı peki....Allah tamamına erdirsin..

canım ya adet öncesi hep çıktığı için moralim bozuldu işte...hamilelerde hormon yüzünden sivilcelenme oluyo biliyorum...benimkide o yüzdendir inş...Allah kucağına almayıda nasip etsin...darısı başıma ve tüm isteyenlere inş...
  18. 13 Haziran 2011
  19. Nimett07

Nimett07 hadi gülümse.. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    seninde adet öncesi sivilcelerin çıkmıyıdı peki....Allah tamamına erdirsin..

evet canım,hep çıkardı..