sivilceler ve sivilce yaraları için antibakteriyel jel

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve sipsezan tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

28 Kasım 2009
    Konu Sahibi : sipsezan
  1. sipsezan

sipsezan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar merhaba eğer bu konu bir yerde yazılmışsa affedin görmedim :eek: bir kaç gündür uyguladığım birşeyi paylaşmak istiyorum çok mutluyum çünkü... alkisalkisalkis malum domuz gribi salgını var her yerde bir de bayram yaklaşınca paranoyak ben evi antibakteriyel jellerle doldurdum yatmadan önce yüzümü temizleyip sürüyordum bu iki gündür de korkudan hiç makyaj yapmadım bayramda ve misafirlerin de ardından çaktırmadan ellerime yüzüme (göz ve dudak çevreine yaklaşmadan tabii) antibakteriyel jel sürdüm.. ve inanamadım çenemde ve yanağımda yarı yara yarı sivilce halindeki izler neredeyse yok oldu delikafadulden delikafadulden bu kadar hızlı iyileşmesi çok mutlu etti herkeste işe yarar mı bilmiyorum ben kullanmaya devam edeceğim ve sonuçları yazacağım arkadaşlar... sizlerle paylaşmak istedim sadece.. :enbuyukkk:

2. 29 Kasım 2009
  3. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    iyi de sonradan zararı falan cıkmasın canım erken kırısıklık gibi mesela. eger yararı varsa bende kullanim. bizim ev jel kaynıyo her gelen jelini unutup gidiyor.D

4. 29 Kasım 2009
  5. sipsezan

sipsezan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kaydirigubbakcemile3 ben kendimi kobay olaraktan attım ortaya ama, hiç bilmiyorum ki canım kırışır mıyız kaydirigubbakcemile3 benim cildim çok sorunluydu iki yıldır temizliyicilerle filan biraz toparladım bunu da yeni keşfettim sonuçlar şimdilik çok ii, bir zararı olmaz umarım bu konuda bilgisi olanlar beni de aydınlatırsa çok sevinirim opuyorumnanaktan

6. 29 Kasım 2009
  7. sila66

sila66 ceviz kabuguna girmisim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    antibakteriel jel derken kastin canim,ben pek anlayamadim da,birazdaha acarsan daha aydinlatici olur sanirim.

8. 29 Kasım 2009
  9. chatLaq.

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadas el dezenfaktanlarını diyor. hani tv de viking diye cıkıyor ya :)

acaba baska deneyen var mı?

10. 29 Kasım 2009
  11. melly_mell

melly_mell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    129
    Ödül Puanları:
    93
    bence onlar cilt için zararlıdır ya ne bilim deli gibi kimyasal içeriyorlar bi kere dezenfekte etsin diye. aklıma yatmadı tutup da yüz gibi hassas 1 yere sürmek.

12. 30 Kasım 2009
  13. TUBAKT

TUBAKT ÇoK aŞıKıM AmA... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    =)) valla gecen benım aklıma geldı ama dedm abartmaa kızım.. ayy gece gece aklıma yattı bak :KK66: azbsy surup yatsam mı nee

14. 30 Kasım 2009
  15. sipsezan

sipsezan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım fikrini paylaştığın için teşekkürler.. opuyorumnanaktan benim de aklıma geldi ama sonuçta bunlar durulanmayan cilt için üretilen temizleyiciler bir yerde.. :uhm: çocuklarımıza bile kullandırıyoruz onların tazecik ciltlerinde bile bir sorun olmuyor die düşünüyorum. dediğim gibi kesinlikle dermatolog değilim sadece tesadüfen yaptığım ve sonuç aldığım bir yöntemdir tekrar belirtmek isterim... eğer bilgilerinizi paylaşırsanız gerçekten çok mutlu olacacağım :enbuyukkk:

16. 30 Kasım 2009
  17. sipsezan

sipsezan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bir de şöyle düşündüm kızlar sivilceleri tetikleyen azdıran bir yerde de bakteriler değil mi..? onlardan arındırsak bi nebze hafifletiriz bu sorunu... tabii sivilce kökten halledilmesi gereken bir cilt sorunu ama dışardan da ne yapsak kar..

18. 30 Kasım 2009
  19. chatLaq.

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hep birlikte denesek mi ne yapsak acep:KK70: