Sivilcelerden kaynaklanan kötü izler

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve mispremses tarafından 26 Ekim 2010 başlatılmıştır.

26 Ekim 2010
    Konu Sahibi : mispremses
  1. mispremses

mispremses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    153
    arkdaşlar benim sorunum sivilce izleri çukurlar yüzümde delikler var ve bu beni çok mutsuz ediyor ve umudumu kestim artık.izel bile okadar para verdi ameliyat oldu kurtulamadı şu izlerden.çaresiz kaldım aranızda hiçmi benle aynı sorunu yaşayıp cildi düzelen yok:KK43:dermabrazyon ,fraksiyonel lazer kesin çözüm diyenler var ama güvenemiyorum çünkü sonuç alana rastlayamadım.dermaroller kullananlar olmuş ama foto bile koymuolar emin olamıyorum:KK43: napsam ömür boyu bu izlerle mi yaşıcam nolur bi çare çözüm yol yordam göstersin birileri saglıcakla kalın

2. 27 Ekim 2010
  3. dilos_303

dilos_303 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    izler için dermatologlar en iyi ilac tretin diyolar tatım bir dermatologa danısıp kullan istersen.

4. 27 Ekim 2010
  5. mispremses

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    153
    teşekkür ederim ama o krem hafif soyma yapıo lekelere ii geliob benimki çukur:KK43: dermaroller alıp ardından ozon yaı sürmeye karar verdim deneyem varmı

6. 28 Ekim 2010
  7. RoSeSpRiNq

RoSeSpRiNq love;) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    63
    lazerın ıı qelecqnı dusunuorummm denemkte fayda var bnde dsunuorumm aynı dert bndede var..

8. 30 Ekim 2010
  9. eczreyrey

eczreyrey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    tretin kesinlikle deri değişmesine sebep oluyor

10. 3 Kasım 2010
  11. grudger

grudger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    buujuu slm
    ben eylül ayında bu dermoroller ı duydum. bir güzellik merkezinin kampanyası vardı. kök hücreli tedavi ile dermaroller diyordu. 2 seanslık paketi satın aldım. eylül ayında ilk seansı yaptırdım, ekimde de 2. sini. ilk seanstan yaklaşık 3 hafta sonra çukurlarımda azalma oldu. şimdi 2. seans sonrasındaki düzelmeyi bekliyorum. benim çukurlarım çok derin değil ama arkadaşlarım bile farketti bir düzelme oldu gerçekten. ama tek başına dermaroller mı etki etti yoksa kök hücreyle birlikte olunca mı sonucu aldım onu bilmiyorum. herkes evde kullanıyormuş. açıkçası benimki 2 seansta toparlanır dedikleri için eve almadım. sanırım kurtulacağım zaten. çok az kaldı.
    kök hücre dediği de küçün tüpte serum gibi. dermarolllerdan sonra yüzüne sürüyor.
    şimdi de kırmızı lekelerim için bişeyler arıyorum bakalım hayırlısı,

12. 4 Kasım 2010
  13. mispremses

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    153
    bende dermaroller almaya karar verdim 1mm lik alcam sana kaç mlimlik ugyulandı kök hücre ekstresi aslında atılan bişi onu alıp evdede yapabilirsin sende işe yaramış olmadı bende ondan alımm bide hodan yagı alcam çok teşekkür ederim yorum için saglıcakla kal

14. 4 Kasım 2010
  15. mispremses

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    153
    çukurlarla ugraşan başka arkdaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum

16. 9 Kasım 2010
  17. grudger

grudger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla kaç mm lik sormadım ya kadın baya bir uğraştı satıyım diye ama 100 tl diyince ben dinlemedim bile buradan daha ucuza temin edildiğini duymuştum çünkü. sen daha iyi araştırırsın ben kesinlikle tavsiye ediyorum.

18. 11 Kasım 2010
  19. Lavanta

Lavanta benaşıkoldum sendeolsana Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ay arkadaşlar benimde hem lekelerim hem gözeneklerim hemde az sa olsa çukurlarım var ve cildim hiç berrak değil aynaya bazen bakmak istemiyorum mesela hastalancam sinirlerim tepemde yine aynaya baktığımda kendimi beğenmiyorum yüzümdeki lekeler sivilceler az ama yinede beni deli ediyor pürüzssüz bir cilt istiyorum ama sabun jel maske gibi bilindiklerden başka yöntem kullanmıyorum şöyle cildime iyi gelen birşey bulsam hiç bırakmıcam ama daha bulamadım malesef