sivilcelere karşı çok etkili bir yöntem

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve vanillya tarafından 4 Eylül 2010 başlatılmıştır.

4 Eylül 2010
    Konu Sahibi : vanillya
  1. vanillya

vanillya sensiz eksiğim..nefesim.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar benimde sivilcelerim arada bir çıkıyordu özellikle çene bölgemde ve psikolojimi etkiliyordu tabii ki.ben de gece hergün yatmadan önce bir pamuğa 5-6 damla limon sıkıp yüzüme sürdüm ve şimdi hiç sivilcem kalmadı.tabii sabah akşam düzenli olarak kükürtlü sabunla da temizledim yüzümü.bende çok işe yaradı şuan hiç sivilcem yok sivilce izlerim de azaldı.sizlere de öneririm.eğer yüzünüzde hafif yanma meydana gelirse bir kaç damla suyla seyreltebilirsiniz

2. 4 Eylül 2010
  3. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Kolay bir yöntem denicem bunu.Ama bir arkadaşımız bir krem söylemişti onu alana kadar bunu denerim.Ne kadar sürde geçti sivilceler

4. 4 Eylül 2010
  5. vanillya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    3-4 günde geçti benim sivilcelerim çok iyi kurutıyor düzenli kullanınca faydasını gösteriyor ayrıca cildi beyazlatıyormuş da.doktorların yazdığı ilaçlar bana bu kadar çabuk etki etmemişti doğrusu. cildi çok ferahlatıyor

6. 4 Eylül 2010
  7. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Bu akşam başlıcam gelişmeleri yazarım

8. 4 Eylül 2010
  9. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm kükürtlü sabunu ne kadar süredir kullanıyorsun???bende kullandım bi dönem ama bıraktıktan sonra çok fena sivilceler çıktı suratımda.üzülmeni istemem o yüzden soruyorum :::)

10. 5 Eylül 2010
  11. vanillya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım 2 aya yakın bir süredir kullanıyorum kükürtlü sabunu cildim zaten fazla sivilceli değil cildim zaten ama bazen stresten sanırım aniden çıkıyor bende. ondan öncede farklı sabunlar kullanıyordum

12. 5 Eylül 2010
  13. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    anladm ama cilt için sabun kullanmayı pek önermiyor uzmanlar.kükürtlü sabunu bi kaç gün kullanma bakalım sivilce çıkacakmı????dene bence.tabi karar senin cnm :):):)

14. 5 Eylül 2010
  15. medusarap

medusarap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu gün aktara gitmişken kükürtlü sabunda alayım dedim ve aldım, akşama deneyeceğim.
    Sonuçları bildiririm teşekkürler :-)

16. 5 Eylül 2010
  17. vanillya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tamam canım umarım memnun kalırsın kokusu başta bira kötü geliyor ama ben zamanla alıştım

18. 6 Eylül 2010
  19. elifbetese

elifbetese Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kükürtlü sabunu sürekli kullanmak pek ii deil bence..ben banyodan banyoya kullanıorum bazen..illaki sabun kullanılacaksa palmolive öneririm..ayrıca limonu bende kullanıorum etkiilidir..faydasını görürsünüz..cildi parlatır sivilceleri azaltır..bunun yanında elma sirkesini de tavsiye ederim..çok işe yarar ..bunları gece uygulamak lazım..özellikle limon cildi nemlendirio..belki biçoğunuz asitli madde nasıl cildi nemlendirir dio ama gerçekten güzel bir nemlendiricidir..biz elimizde bile limon kullanırız poyrazlık günlerde..ii geceler..buyrunnnnnnnnn