Sivilcelere karşı vivatinell acnecinamide kullanan var mı?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve depresif tarafından 1 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : depresif
  1. depresif

depresif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar kardeşime bu markanın kataloğunu vermişler sivilcelerde %90 başarı diyo fisfisfis sitesinede girdim baya ilgimi çekti kullananlar var mı ?? iz leke siyah nokta beyaz nokta cilt derinliklerine doğru uzanan sert ve dışarı açılmayan ciltte kabarık kırmızı şeklinde sivilceleri çok hızlı tedavi ediyomuş. fisfisfis

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Haziran 2008
  2. 17 Haziran 2008
  3. depresif

depresif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayy hiç mi kullanan yok ben bu msjı yazalı sene oldu:KK70::KK70:

4. 22 Mart 2009
  5. BirazMutluluk

BirazMutluluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet bu ürünü bende merak etim.Hem sivilceye hemde siyah noktalara iyi geliyormuş.
    bu ürünü kullanıpta olumlu sonuç alan var mı?

6. 13 Nisan 2009
  7. RoseAngeL

RoseAngeL Bazen Yetmez Sözler... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben bu ürünü 3 hafta oldu kullanalı peeling mendili tonik nemlendiri jel ph10 jel ve +50 faktör güneş kremini kulanıyorum siyah noktalarımı tamamen yok etti ve gözenekleri temizledi benim sorunumun çenemdeki sivilcelerleydi sivilcelerimi kuruttu ve yok etti ama 1 hafta sonra tekrar çıkardı bende üretici firmaya tel ettim ve yetkili biriyle yani bu işten anlayan biriyle görüştüm kendisi bana bunun tamamen normal olduğunu söyledi ilk sivilceleri yok ettikten sonra aynı yerde yeniden sivilce çıkması gerekirmiş bu üründe o sivilcenin kökünü kuruturmuş şimdi ise yüzüm artık normale döndü sivilceden ve sivilce izlerinden helede siyah noktalardan eser yok bu arada kutularında sadece sivilceli bölgeye kullanın yazıor ama tüm yüz için güvenle kullanılabiliyor umarım sizlerdede işe yarar cildinize fayda ettiğini sivilcelerinizin ve siyah noktalarınızın oldu yerler peeling mendili yada jelle temizlendiği zaman iğne hissiinde bir batma oluyor o zaman anlarsınız o batmanın nedeni köklerine kadar kurutup işlemesi ve o bakteriyi ortan atmasıymış ilk temizleme yapıldıktan sonra kızarma oluyo sakın endişelenmeyin 1 saat içinde falan cilt normale dönüyor umarım memnun kalırsınız ben çok memnunum...

8. 14 Nisan 2009
  9. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    bende merak ediyordum bu ürünü konunun takipcisi olucam

10. 14 Nisan 2009
  11. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    ben de meraklandım ama...:KK46:

12. 17 Nisan 2009
  13. April

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    bana bugün doktorum, jelini verdi arkadaşlar...hap ta kullanacağım, hapın soyucu etkisi varmış, onu azaltmak ve nemlendirmek amaçlı, hem de akneye karşı bir ürün...
    bakalım...=))) gelişmeleri yazarım..

14. 19 Nisan 2009
  15. oyamelek

oyamelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nerden alıoyoruz bu kremi bid esoyucu etkisi varsa gnes kremiyle birlikte kullanılması gerekmiomu cnküü syulma ldgu için ki yaza girerken ciltte günes lekeleri olusmazmıı arkadslar biilgi istiorumm

16. 19 Nisan 2009
  17. fbliasena

fbliasena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

bu kremi eczaneden alıyorsunuz.Ben 20 yaşındayım sivilceli bir cildim var.Bu ürünü 1 yıl önce eczaneden tanıtım numunelerinden kullanmıştım.Birgünde bile svilcelerimin kızarıklığını azalttı .bende cild doktoruma gittiğimde kullanmamda bir sakınca görmedi.7 gün önce tekrardan bu sefer ürünü aldım ve kullanıyorum(temizleme jelini,jelini,jel kremini aldım).Gerçekten gözenekler küçültüyor.Sivicellerde küçülüyor ve kızarıklığını alıyr.(Bence hap kullanmaktansa yüzüme jel sürmeyi tercih ederim.Çünkü cild ilaçlarının coğunda kortizon var ve insanları şişmanlatıyor.)Yan etkisini görürsem sizlere anlatırım.

18. 19 Nisan 2009
  19. April

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    hapın soyucu etkisi var dedim canım. benim kullandığım acnecinamide jel, bu soyucu etkiyi azaltmak ve nemlendirmek için.