Sivilcelere kesin çözüm buldum

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve ayhak tarafından 30 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ayhak
  1. ayhak

ayhak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar ben uzunca bi süre roaccutane kullandım.İlaçtan sonra bi süre gayet güzeldi cildim.sivilcesiz,pürüzsüz.Ama belli bi süreden sonra tekrar çıktı.İlaç kullanmadan bu sivilcelere bitkisel nasıl çözüm bulabilirim diye araştırma içindeydim.Son zamanlardada yüzümde ucu iltihaplı sivilceler çıkmıştı.Bitki Derman Akne Setini buldum.Hafif sivilcesi olanlar 1 ay ,yoğun sivilcesi olanlar 4 ay kullanacaklarmış.Ben daha öncedende ilaç kullandığım için çok fazla sivilcem yoktu.Bu seti kullanmaya başladım ve bu gün 8. günüm.Gerçekten mucize gibi.İlk günden etkisini gösterdi.Ucu beyaz sivilceler ilk kullandığım günün ertesi günü söndü.Sadece eczanelerde satılıyo.Birazda pahalı.Ama sivilceler geçecekse sorun değil diye düşünüyorum.Bu ürünü kullandıktan sonra gözeneklerim bile kapandı.Cildi çok kurutuyo ve soyuyo.Benimde başladı soyulmaya.Ürünü kullanırken nemlendirici kullanmıyosunuz.Hiçbişekilde göz etrafına bu ürünü kullanmıyosunuz.İnternetten bu ürünü inceleyebilirsiniz.Bitki Derman diye bakın.Bazı sorularım vardı.Üretici firmayı aradım.Bu ürünü kullandıktan sonra hiç bi şekilde sivilcelerin çıkmıcağını söylediler.Sivilcesiz günler dileğiyle inşallah faydam olmuştur.Bu ürünü ben 1 ay kullanacam.Gelişmeleri yazarım.

2. 30 Temmuz 2009
  3. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar pahalı??

4. 30 Temmuz 2009
  5. lilalove

lilalove Guest

Kendi sitesinde set olarak 194 lira :nazar:

6. 30 Temmuz 2009
  7. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Çok para bee :1ninca:

8. 30 Temmuz 2009
  9. lilalove

lilalove Guest

O fiyata lazerle kurutursun zaten -tatlicadiarzu-

10. 30 Temmuz 2009
  11. ayhak

ayhak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben eczaneden 160 tl ye aldım.Ben sadece bunu sizlerle paylaşmak istedim.ıster alın ister almayın arkadaşlar.Herkezin kendi bileceği bişey.

12. 30 Temmuz 2009
  13. volvoxx

volvoxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadşlar nacizane size çok daha ucz 3-5 liaraya birşey öenerebilirim sivilceler benm de baş belamdı bisürü ilaç krem bende kullandım çok paralar döktüm ama 2 yıldır hiç bırakmadan kükürtlü sabun kullanıyorum benmki koza eczaneden alıyorum sivilcem artık yok ama çekirdek yersem yine çıkıyor hemen bendee alıyorum sabunu köpürtüyorum yzümde 5 dk bekletyorumm
    sabaha düzelmiş ppürüssüz bide cildim aşırı yaglıydı artık normal kuruu cildim varr suratm o pissmiş hissinden kurtulduu benm btn arkdşlarım faydayı gördü umarum sizdede işe yararr arkdşlar

14. 30 Temmuz 2009
  15. volvoxx

volvoxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sivilcesi bol olanlar her gece yapsınlar bunu bisüre sonra ztn azalcak sonraa da ciltleerine nemlendirici sürsünler yumuşacık olsun hafta bir iki seferdee peeling uygulasınlarr pis deriyi tabakayı atsınlar çok ucuza hallettm ben sanmayınkii az sivilcem vardıı :)
    bana dua edeceksiniz:)

16. 30 Temmuz 2009
  17. volvoxx

volvoxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maden suyuyla yıkayın bide cildinizi soğuk soğukk sonra buz kalıplarına doldurun ben her gün 3 kalıpla cildimde gezidirorum btn doktorlar cildiyeciler tavsiye eder bunu unutmayın hastalıklı bölgeler kan gitmeyen kan dolaşımımın yavaşş oldgu bölgelerdir kan dolaşmı hızlı olmsı içinde buz öneririmm

18. 30 Temmuz 2009
  19. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben salyangoz kremi seti kullandım şu anda sivilce problemim kalmadı.