sivilcelere sudan ucuz kanıtlanmış kesin çözüm

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve midia tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : midia
  1. midia

midia Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    113
    kıslar meraba,

sivilceli ciltler ve çözümleri konusunu neredeyse baştan aşağıya okudum, atlamış veya gözden kaçırmış olabilirim ama benim seneler önce çılgınlar gibi çıkan ergenlik sivilcelerime uygulamış olduğum ve kesin çözüm olan maskem yazmyordu. ben bu maskeyi bir biyologdan öğrenmiştim. işte formül:

bir kaba (küçük bir kase ideal) bebe pudrası ve üzerine saf gülsuyunu döküp karıştırıyorsunuz (krem kıvamında olacak) ve bu karışımı göz çevreniz hariç tüm yüze sürüyorsunuz.

15-20 dk sonra ortalama (sıcaklığa göre değişecektir), yüzünüze sürdüğünüz maskede çatlaklar oluşunca yıkayacaksınız.

benim cildim karmadan yağlıya dönük olduğu için işlemden çok kurumuyordu; ancak normal ve kuruya dönük cltlerde kuruma olabilir. bu durumda tabi ki yağsız nemlendiricinizi süreceksiniz kaydirigubbakcemile2

tercihen her seferinde taze olmalı ama uğraşamam diyorsanız artan karışımı buzdolabında saklayabilirsiniz ve tekrar kullanmak için gülsuyu ile sulandırabilirsiniz. sivilceler kuruyana kadar günde 1 kere kullanın ve sivilcelerden kurtuluuuuuun hihoyyyt

not: maalesef ben bu formülü çok geç öğrendim, neredeyse ergenliğin sonunda kafamçokkarıştı ve sivilcelerimle zamanında çok oynadığımdan yüzümde izler kaldı, şimdi deli gibi onlarla uğraşıorum :1no2:

nacizane tavsiyem, gerekirse ellerinizi bağlayın ama sakın oynamayın sivilcelerinizle ve en kısa zamanda da bu formulü uygulayın delikafadulden

hadi kolay gelsiiiiin a.s.

2. 25 Mayıs 2009
  3. mnrygc

mnrygc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de yapayım bu karışım ya hem kolaymış da sağol arkadaşım a.s.
    sen bi gülsuyu markası önerebilir misin peki?

4. 25 Mayıs 2009
  5. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    saf gül suyunu nirden alcez:))

6. 25 Mayıs 2009
  7. midia

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar ben yapalı çok olduğu için o zaman ne marka kullanıdum, nerden alıodum hatırlamıorum tabi ama ben 2 hafta önce falan tonik niyetine kullanmak için aldım aktardan, baya da güzel çıktı. ben rosense in gülsuyunu aldım, 9 ya da 10 tl idi. sanırım bu marka bi çok yede satılıo, bulabilirsiniz sanırım. ben alırken içeriğine bakmıştım, saf yazıodu sırnaşık şey

yıkayınca bembeyaz bi surat çıkıo ortaya, fazla yağı da alıo,bebek gibi. cildinizin yapısına göre de 2-3 güne sivilcelere byeeee diosunuz delikafadulden

8. 25 Mayıs 2009
  9. kelebek088

kelebek088 Dokunmasınlar kanatlarıma Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Eyüp sabri tuncerin gülsuyu da çok güzel tavsiye ederim...

10. 25 Mayıs 2009
  11. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    bende de sivilce var cnm imex krem kullanıorum ama pek işe yaramadı. doğal pek bişi kullanmamıştım bide bunu deneyeyim.. nemlendirici olarak ne önerirsini kızlar? cildim karma bnm. ne marka kullanıosunuz?

12. 25 Mayıs 2009
  13. midia

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    113
    cnm biotherm alma da ne alırsan al, walla çok kötü hakkaten :1no2: bende şu anda ddf var, fena değil. ama parana kıyabiliorsan (ben kıyamamıştım kaydirigubbakcemile3 ) caudile nin üzümlü bi nemlendiricisi var, tester ını kullanmıştım, süperdi. onu tavsiye ederim. 4 ay önce falan 99 tl idi :1shok:

14. 25 Mayıs 2009
  15. midia

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    113
    cnm o nerelerde satılıo? bu bitince bi de onu deniim omazsa

16. 26 Mayıs 2009
  17. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148

saol cnm ama o da çokmuş ya.. bide ben küçük bi yerdeyim şuan herşeyi bulamıyorum.. bepanthen nası peki nemlendirici olarak kullanılabilir mi?

18. 26 Mayıs 2009
  19. midia

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    113
    sanırım kullanılabili ama emin diilim. hatta kk da okumuştum, bi arkadaşın sivilcelerine de iyi gelmiş. bepathen ya da bepanten die aratırsan blabilirsin sanırım forumda a.s

bir de kayısı çekirdeği yağı (kayısı yağı diil) çok güzel nemlendiriyormuş, bi gazla ben de aldım ama 1 kere sürdüm şimdilik. yani nasıldır henüz bilemiorum. bulabilirsen bi dene istersen :dance: