Sivilcelerimden 15 günde kurtuldum kesinlikle siz de denemelisiniz..

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve kuzeymila tarafından 26 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : kuzeymila
  1. kuzeymila

kuzeymila <3<3<3 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    5 senedir sivilce sorunu yaşıyorum. kullandığım hiç bi üründen sonuç alamadım, başta etki ediyolardı sonra eski haline geri dönüyodu. (bi önceki konumda doktorun verdiği ürünleri yazmıştım ama onlarda tam olarak etki edemedi) bende artık kendi halie bırakmıştım,üstelik bende lekede vardı. çıkan bütün sivilceleri sıkıp iz yapmıştım.
    15 gün önce yüzüm yine berbat haldeyken elime bi krem geçti,ne işe yaradığını inanın bilmiyodum netten baktığımda çinko içerdiğini okudum herhangi bi sonuç beklemeden sivilve ve izlerinin yoğun olduğu bölgeye sürdüm. gün içinde ne zaman aklma gelirse tekrarladım. o gün yanyana 2 tane kocaman sivilce vardı yanağımda ertesi gün şişliğinin indiğini gördüm ve devam ettim kreme, şuan yüzümde hiç sivilce çıkmıyor. lekelerde bayağ bi azaldı hatta belli bile olmuyo diyebilirm üstelik daha 2 haftadır kullanıyorum.
    kremin adı NERİSONA C KREM eczaneden alabilirsiniz üstelik çokta uygun fiyatı 7 tl. bacaklarımdaki batık izlerinede sürmeye başladım gerçekten çok etkili olduğunu gördüm.

lekelerim tam olarak geçene kadar devam edicem. eczaneden 3 kutu daha aldım, hatta eczacıya söledim çok memnun kaldığımı, oda başkalarınında bu kremden kutu kutu aldıklarını ve sivilceleri için kullandıklarını söyledi sanırım ilk keşfeden ben deilim :)

dün ilk defa yüzüme fondoten kullanmadan çıktım sadece allık sürdüm o halde bile hiç leke yokmuş gibiydi,herkes farketti , yüzüm aydınlanmış gibiydi sanki. çinkonun cildi yenilediği gerçekten doğrymuş. gözlerimle gördümm..:nazar:

5 senedir çok çektim bu sivilcelrden herkesin kurtulmasını istiyorum çnkü çok ii anlıyorum o psikolojiyi..

umarım sizede bi faydam olur... :1hug:

2. 26 Temmuz 2010
  3. zahiri

zahiri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    sivilcesiz bi yuze kavustugun icin cok mtlu oldm snn adina olumunekankayizsmile

yalniz cnm nette biraz bakinirken krem hakkinda bilgi edindim bi bak istersen

Nerisona C Krem&#8217;i tam olarak size belirtilen (reçete edilen) şekilde kullanınız. Bu ilacı doktorunuz tarafından size reçete edilenden daha fazla dozda veya daha uzun süre boyunca kullanmayınız. Reçetenizdeki talimatlara mutlaka uyunuz.
    Doktorunuz tarafından aksi belirtilmedikçe tedavi edilen cilt bölgelerini bandaj veya diğer giysiler ile sargılamayınız ya da kapamayınız. Eğer bir bebeğin çocuk bezi bölgesi tedavi ediliyorsa, plastik pantolonlar veya sıkı-dar bezler kullanmayınız. Nerisona C Krem ile tedavi edilen bölgeyi sarmak cildin emdiği ilaç miktarını artırabilir bu da istenmeyen yan etkiler doğurabilir. Doktorunuzun direktiflerine uyunuz.

Bu ilacı yüz, göz kenarları ya da vücudun kıvrımlı veya ince cilt bölgelerinde kullanmaktan kaçınınız. İlacı yüzünüze uygulamanız halinde gözünüze kaçmamasına çok dikkat ediniz.

sanirm doktor kntrolunde kullanilmali. braz riskli buldm acikcasi bilmiyorumkismile

4. 26 Temmuz 2010
  5. kuzeymila

kuzeymila <3<3<3 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben bayağ netten araştırdım ama inan böle bi bilgiyi hiç görmemiştim yüzümede kullandım vücudumun çeşitli yerlerinede ama en ufak bi yan etkiyle karşılaşmadım, reçetesinide iyice inceledim aslında.
    sadece ben deil arkdaşım ve kardeşimde kullandı onlarada bi zararı olmadı.
    evet risk var yazılanlar doğruysa ama inan okadar çok ürün okadar çok yöntem denedim ki hiçbiri bunun kadar etkili olmadı. ben kullanmaya devam edicem bi sorun yaşarsam sizinle paylaşırım:)

6. 26 Temmuz 2010
  7. kuzeymila

kuzeymila <3<3<3 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi netten baktım cnm ama sen tüm yazıyı okumadın heralde o yazıda

Doktor tavsiyesi olmadan bu ilacı çocuklarda kullanmayınız. Çocuklar kortikosteroidlerin etkilerine karşı daha hassastırlar.

diyo..

vede vajina için bile kullanıldığı da yazıyo, en ince deri asıl orda var.

ben sıkıntı yaşıcağımı sanmıyorum ama herkesin kendi tercihi tabiki. ben bu sorundan kurtuldum herkesin kurtulmasını istediğim içinde paylaştım...

8. 26 Temmuz 2010
  9. zeynep_kurubas

zeynep_kurubas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    senin adına çok sevindim canım ben şunu merak ettim sen bir krem gibi tüm yüzünemi sürdün yoksa yalnız sivilcelerinin üzerine merhem gibimi uyguladın bide krem yağlımı

10. 26 Temmuz 2010
  11. kuzeymila

kuzeymila <3<3<3 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sağol cnm inan bende çok memnunum:)
    tüm yüzüme sürmedim sivilceler ve sivilce izleri çene bölgemde çoğunluktaydı, bende çenemin tamamına sürdüm, krem yağlı gibi görünüyo ama inan ben sürdükten sonra yüzümü hiç yağlı hissetmedim bana uçucu gibi geldi,hatta okadar değiştrdiki o bölgeyi yumuşacık pürüssüz gibi oldu. inanın abartmıyorum o pütürlü görünümden eser yok..

12. 27 Temmuz 2010
  13. zahiri

zahiri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    cok iyi guzelim o zmn tebrikler ! :-)

14. 1 Ağustos 2010
  15. çixgxdem87

çixgxdem87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol cnm tavsiyen için benimde denemediğim şey kalmadı bu zamana kadar ama şuda var herşey herkese iyi gelmeyebilir ama yinede denenmeye değer bence sivilcelerden kurtulmak adına bu kremide denicem kullanınca sonucu yazarım 15 gün alt tarafı ne kaybederiz ki opuyorumnanaktan

16. 4 Ağustos 2010
  17. TUBAKT

TUBAKT ÇoK aŞıKıM AmA... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım mıktar ne kadar kullandın...

18. 5 Ağustos 2010
  19. kuzeymila

kuzeymila <3<3<3 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tam 5 gün bile değil haftada bayağ bi azaldı şuan hala kullanıyorum. bi tek silik olarak izleri duruyo.. bnce bi zararını görmessin.