Sivilcelerree kükürtlüü sabunn mutlaka bakınn!!!!!

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve volvoxx tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : volvoxx
  1. volvoxx

volvoxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar yıllarca sivilcelerimle ugraştım sürmediğim krem kür kalmadıı ve de bizamandan sonra aktar aktar dolaşıpp kürr yapmakta sıktıı..eniştem kükürtlü sabun alsaana eczaneden dedi ben genççken sürerdimm falann.bende herseyi denedim bunu denesem nolur diyerek eczaneden koza marka skükürltlü bi sabun oldum 3lira degerinde..
    her akşam yüzümü onla köpürtüp 5 10 dk yzüzümde kurutuum yemin edrim hiçbişey kalmadıı 1 2 yıl önce sivilce sorunum gitti sadece regl dönemi stresli sınav dönemlerinde yanagmda 2 3 tane çıkıyorr hemen yine kükürtlüyü sürüom sabha bişey kalmıyorrr
    cildim çok yaglıydı artık kuru bir cildim varr..nbereye gtsem yanımdan eksik etmiyorum.
    tabi sadece kükürtlü sabuna da baglı değilim peeling de yapıyorum aklıma esersee tonik sürerimm sonra gül suyu nemlendirici aklıma geldikçee artık problemsizz bi cildim varr çok uzun tuttum ama gerçekten herkesin fayda görmesini istedgmden dolayııı
    tanıdıgm herkes uyguladı bunuu

2. 5 Ağustos 2009
  3. TUBAKT

TUBAKT ÇoK aŞıKıM AmA... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende kullanıyorum kukurtlu sabun acayıp kurutyo cıldı ee buda bızım gıbı sıvılceye meyillilere super gelıyor...

4. 5 Ağustos 2009
  5. aysra

aysra aşkına aşık... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım günde kaç kez kullanıyorsun.
    ne kadar sürede geçti peki

6. 5 Ağustos 2009
  7. TUBAKT

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gunde 2 veya 3 kez canm.. amaa benm sıvılcelerımı sabun gecırmedı belkı yaglı cıldımın kurumasınaa etkı etmıstır..zaten hala tedavı goruyorum ınss gececekler 2_3 ayaa... ilaçalarımı duzenlı kullanırsam =))

8. 6 Ağustos 2009
  9. volvoxx

volvoxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aysra günde sadece bir defa kullanmanıı önenerim bakarsın çok kurursa cildin brz dinlendirrirsinn nemlendirici peeling klasik şeyler bunları ihmal etme sodayla yüzünü yıkamayı ihmal etmee kükürtlü sabun yaglı ciltleri kuru yapıyoorr vede anındaa kimsede yaglı cilde ssahip olmak istemezz kurruyu nemlendirmekl kolayy .özellikle gece yatmadan yuaaprsan daha ii olur sabaha kuru bi cilt ve de sönmüş sivilcelerr herkese göre değişirr ben hemen etkisini görüorum nezmn çıksa sürüyorum 2gündee bişicik kalmıyorr

10. 6 Ağustos 2009
  11. aysra

aysra aşkına aşık... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    anladım canım ben hap falan kullanmak istemiyorum geçici çünkü bırakınca hep yeniden çıktı şimdiye kadar. yaz mevsiminde çok yağlanıyor cildim.kükürtlü sabunun yanında başka neler kullandın sen.

12. 6 Ağustos 2009
  13. TUBAKT

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sönmüş sıvılcelerını acnelyse+ tretin kullanarak gecırebılırsın.. cok ıse yarıyor

14. 7 Ağustos 2009
  15. scarlettsebnem

scarlettsebnem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende kullandım bir süre günde 2 kez olmak üzere... Evet cildi kurutuyor ama ne yazıkki sivilce sorununu çözmüyor. Suratınızda dönem dönem çıkan 3 4 sivilce varsa geçirir, ama sivilceleriniz bir "sorun" ise ilaç kullanmadan veya sorunun ne olduğunu anlamadan hiçbirşey etki etmiyor:KK43:

16. 7 Ağustos 2009
  17. volvoxx

volvoxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    scarletsebnem haklsıın ama arkadşlar herkesin sivilce yapısı milktarıı çeşidii sebebii farklıııı
    benim cildimin kurumaya ihtiyacı vardı bu sorunumu çözdüü kuru cilttede sivilce çıkmaaz ve .çıkmadıdaa
    kullancagnz tüm ilaçlar tamamn gecirse dahi illaki bidaha sivilcer çıkıcak bir yada 2

18. 7 Ağustos 2009
  19. TUBAKT

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben soyucu ılac kullanıyorum kukurtlu sabundaa desteklıeyıcı amclı.. cunku kuruyan cılt daha cabuk dokuluyor =))