Sivilceli cilde makyaj nasıl yapılmalı?

Konusu 'Makyaj Uygulama Teknikleri fırçalar, aplikatörler' forumundadır ve gamze21 tarafından 26 Kasım 2007 başlatılmıştır.

26 Kasım 2007
    Konu Sahibi : gamze21
  1. gamze21

gamze21 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Arkadşlar cildim sivilceli ve yağlı.genelde makyaj yapmam ama arada yapmak gerekiyo.bana önerebilceniz fondöten yada pudra var mı? Sivilce yapmayan cildi yağlı göstermeyen.marka adı ve ismi yazarsanız çok sevinirimsenağlama

2. 26 Kasım 2007
  3. selmaizmirli

selmaizmirli Guest

sivilce kremi var tetrasiklin turunden bir antibiyotikli krem olan IMEX.onu benim yuzumde asiri dereecede sivilce cikan bir donem vardi kullandim.bu ilac zaten sivilce ilaci.ama fondoten kivaminda oldugu sivilce icin buyuk avantaj sagliyor.ama normalde bu ilac oldugu icin sivilcen gecince surmen dogru olmaz neden dersen bu antibiyotikli krem.canim benim sana tavsiyem su:

simdi yuzunce cok sivilce varsa bu sivilceleri kurutan fondotenden farki olmayan IMEX kullan sivilcelerin kurusun,hemde sivilcelerini kapatir kamufle eder kuruturken..Sonrada sivilceler hafifleyince gozenekleri tikamayan i.d bare minerals al cok pahali ama ben aldim bugun.neticede hergun fondoten kullanmiyorum kullanincada cildime iyi gelen bu mineral tozundan yapilmis olani almaya karar verdim.o kadar hafif e dogalki..

4. 26 Kasım 2007
  5. nirvan80

nirvan80 Guest

diorun bir tane pudra gibi fondoteni var yağlı ciltler için birde estelaıuderin var öneririm ama tabiyki ne kadar az makyaj yaparsan sivilcelerin için o kadar iyi olur

6. 26 Kasım 2007
  7. gamze21

gamze21 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    canım tşk ederim bu IMEX dedin ilaç dimii.eczaneden alcam yani. i.d freeoil mi acaba yağsız mıa.s.

8. 26 Kasım 2007
  9. gamze21

gamze21 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    önerin için saol canım.a.s.

10. 27 Kasım 2007
  11. Bihter06

Bihter06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    IMEX sabuna da çok iyi diyorlar 12 mılyonmuş,eczanelerde satılıyor.

12. 27 Kasım 2007
  13. gamze21

gamze21 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    canlarım önerileriniz için tşk ederim ama ben fondöten ve pudra hakkında bilgi istemiştim.ımex daha evvel kulandım iyde gelmişti.fakat sonuçta bi ilaç öyle güzel bi fondöten gibi durmuyo yüzde.bildiniz pudraa veya fondöten varmı cilte sivilce yapmayan. benim aldım ürünler bende sivilce ve yağlanma yapıyor iyi marka olmalarına rağmen.denediniz ürün var mı(test edip onayladınız):çok üzgünüm:

14. 27 Kasım 2007
  15. dilara28584

dilara28584 Guest

vichy normaderm pudralı fondotenini mutlaka dene eczanelerte testerı var ben yıllardır onu kullanırım izlerimide süper kapatıyo.

16. 28 Kasım 2007
  17. gamze21

gamze21 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    canım sivilce yapmaz demi oil ful mu?
    tşk ederim cvp için.a.s.

18. 28 Kasım 2007
  19. punk_chick

punk_chick Guest

canım kesinlikle shiseido pureness mattfying oil-control süper bir pudra buuu :dance: sivilce yağlanma problemi olan ciltlere özel zaten kesinlikle sivilce çıkarmıyo gözenekleri minimize ediyo yıkadıktan sonra bile cildin yumuşacık oluyo ve en önemlisi yağlanmadan dolayı parlama sorunumu çözdü benim pudra olmasına rağmen gayetde kapatıcı tek başına kullanabiliyosun :1rolleyes: biter bitmez yine gidip bundan alıcam test edildi onaylandı bu zamana kadar kullandıklarımın en iyisi yerimseniben