sivilceli ciltler:sonunda savaşı kazandık!!onlardan kurtulduk

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve kolonya82 tarafından 4 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : kolonya82
  1. kolonya82

kolonya82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 25 yaşındayım.orta 1 den beri sivilceler yüzümü benden çok kullandılar.16 yaşında 8 ay sivilce tedavisi gördüm.sivilcelerim o zaman gittiler.amaa tedaviyi bırakınca geri döndü esas ev sahipleri yüzüme.belli bir süre sonra eskisi kadar kalmamaya başladı.ama hala devam ediyordu sivilcelerim eskisi kadar olmasada..ama birşey keşfettim.sabahları uyandığımızda yüzümüzü yıkarız yaa..bu yıkama işlemini defne sabunuyla yapın.hafif,rahatlatıcı bir sabun.sivilcelerim gittiler.siyah noktalarımda gitti.yağlı cildimde normalleşti.yağlı cilde özgü büyük gözeneklerde normalleşti.bazen ufacık sivilce baş veriyor ama hemen fıss diye sönüveriyor ben özel birşey yapmadan..arkadaşlar tavsiye ediyorum..kullanın bu muhteşem sabunu.nasılsa birşeylerle temizliyoruz cildimizi.eminim bana dua edeceksiniz

2. 4 Mayıs 2007
  3. kamelya

kamelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim cildim karma cildi kurutmuyor degilmi birde bu sabunu aktardanmı aldın?

4. 4 Mayıs 2007
  5. kolonya82

kolonya82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canımcım bana bunu iskendurunlu bir arkadaşım getirdi.o yörede yapılanlar halis zeytin yağı ve defne yağından yapılıyormuş.burdaki aktarlara güvenemedim açıkçası.ordan özel getirdiler.ama aktardakilerde işe yarar sanırım.ayrıca benimde yanaklarım kuru.yani tam yağlı cilt değil.yanaklarımıda ipek gibi yaptı

6. 4 Mayıs 2007
  7. kamelya

kamelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tşk ederim canımmm bende en kısa zaman alıp kullanacam bakalım etkisi bende nasıl olacak eger iyi gelirsee sana bollll dua edecem canımmm:))

8. 5 Mayıs 2007
  9. kolonya82

kolonya82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    kuşum neselii valla onda ne reaksiyon gösterir bilemiyorum.ama denemekte fayda var.neleri deniyoruz kurtulmak için.ama sivilce izlerimiden başka bir yöntemle yok etmiştim.yüzüme direk bal sürdüm.yarım saat beklettim.sonra bol buharlı bir banyo yaptım.bunun sonucunda izlerimin kırmızılıkları hafifledi.belli bir süre sonra izlerim kayboldu.zaten o iz olan bölge balı emiyor.faydasını görürsün umarım.bol bol sevgilerimi gönderiyorum

10. 5 Mayıs 2007
  11. arwenclem

arwenclem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana papatya sabunu kullan demişlerdi gzl ama sivilcelere pek etkili olmadı defne deniyim bi de saol cnm...

12. 6 Mayıs 2007
  13. cigdem06

cigdem06 Guest

Ben defne sabununu kullandım ama cildimi kuruttu, bıraktım. Balı deneyeceğim sivilce izleri için. Teşekkürler

14. 6 Mayıs 2007
  15. kolonya82

kolonya82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    cide06 kuru yada normal ciltlere nasıl bir tepki verdiğini tam bilemiyorum.benim yanaklarım kuru olmasına rağmen güzel geldi..

16. 7 Mayıs 2007
  17. kolonya82

kolonya82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    gülüm bildiğimiz bal işe yarıyor.sivilceli ciltler iyi bilir böyle çenen sivilcelerden dolayı sakal gibi sert sert olur.o zaman yaptım.işede yaradı

18. 27 Ağustos 2007
  19. boshluk

boshluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saolasın ..hele bi de bunu deneyek ..ben bi de kükürtlü sabun duydum ama?????