sivilcesi olan herkes mutlaka okusun arkadaşlar

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve yeliz_kk tarafından 2 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : yeliz_kk
  1. yeliz_kk

yeliz_kk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ...

arkadaşlar... bazı özel sebeplerden dolayı bir süre aranızda olamayacağım... tavsiyelerimin işe yaradığını görüceksiniz.. kendinize zaman tanıyın... dert etmeyin.. geçicekler... aklınıza hep şunu getirin hayatta asla telafisi olmayan şeyler yaşanıyor... çok daha büyük acılar yaşanabiliyor... ben iki sivilce için kendimi üzemem deyin... görüceksiniz... yok olucaklar... umudunuzu kaybederseniz dönün bu topicteki tüm msjlarımı okuyun... size gerekli olan herşeyi bulacaksınız...

hepiniz allaha emanet olun... iyileşeceğinize inanın... tavsiyelerime harfiyen uyun... bi gün döndüğümde hepinizi iyileşmiş bulmak istiyoıum...

bir de dualarınızı benden eksik etmeyin...

....

Son düzenleme: 22 Temmuz 2010
  2. 3 Temmuz 2010
  3. nursac

nursac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence okadar uğrasmak yerine %100 bitkisel olan Amwayin hem deterjan hem kişisel bakım hem kozmetik ürünlerini kullanın böyle bi tasanızda olmasın.ınanmayanlar labaratuarlarda test ettirebilir.

4. 3 Temmuz 2010
  5. yeliz_kk

yeliz_kk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    evet her cilt için herşey faydalı olmayabiliyor. ama ben artık denenemekten yanayım.. yüzümün eski halini bilseydin aynaya bakamıyordum resmen...

çok şükür ki artık çok hafif belli belirsiz izlerim dışında hiçbirşey kalmadı.. keşke daha önceden bıraksaymışım bu kadar uğraşmasaymışım...

ayrıca yüzde yüz bitkisel bişe kesinlikle yoktur arkadaşlar. kimya mühendisleri de bunu söylüyor. çünkü içeriğin bozulmadan rafta dayanması için mutlaka ve mutlaka kimyasal konuluyormuş.. bilginize...

6. 3 Temmuz 2010
  7. acca

acca Noliği burda haşmetbağbım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    63
    bende o jellermiş peelinglermiş onları kullandığımdan beri sivilce sorunuyla uğraşıyodum çok değildi ama genede canımı sıkıyodu hiç bişi kullanmamaya karar verdim sadece dove la yıkıyorum bu kadar garnier in 3 ü 1 arada formülünü uyguluyorum oda ayda 1 2 defa

8. 3 Temmuz 2010
  9. zahiri

zahiri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    valla bugun sacimi yikarken dusunuyodum bnu. sarimsak fln bi suru yag fln var sampuanmda -tatlicadiarzu- sonucta akiyo ddgn gbi ddm cildime zarar veryo olablrmiim bi taraftan dye hay gozunu seviim laelaelaelaelae

kesinlikle inaniyorm soyledgne! ama sabun kullanma taraftari degilim be canim boshayallersmile gull suyu aldim 2 gundur kullaniyorum en guzel yani saf ve dogal! olumunekankayizsmile tesekkurler deneyimlerini paylastgn icin.. gercekten kizlari bilemicem ne hissettler okurken inandilarmi ? lakin huzur dolu bi yaziydi vallahi ohaoldumsmile en azindan hissederek okudum cnm tskler zemuszemus

10. 3 Temmuz 2010
  11. yeliz_kk

yeliz_kk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41

canım benim teşekkürler... ben yaşadığım şeyi yazdım. denemek herkesin kendi elinde. neticede şunu sürün bunu kullanın demiyorum. sadece yüzünüze şampuan deydirmeyin diyorum.. ayrıca gül suyu çok iyi bi çözüm hatta en iyi çözüm... makyajımı çıkardıktan sonra sürüyorum ben çok rahatlatıyo yüzümü...

sabun konusunda haklı olabilirsin.. ben dove de kullandım zamanında çok kurutmuştu nefret etmiştim. palmolive pure casmireyi de tesadüfen keşvettim. yüzüm doğal dengesinde şimdi. ama başkasına da aynı gelicek die bi şart yok tabikide.

pure zone den tut clean&clear deep clean kükürtlü sabun ne ararsan kullandımm hepside yüzümü daha beter etmekten başka hiçbişeye yaramadı :sinifsinif:

12. 3 Temmuz 2010
  13. zahiri

zahiri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kullandigim tum urunleri yermis bulundun kaydirigubbakcemile3 ya tmm birakcam peelingmis cart mis curt mus boshayallersmile .. denicem valahi opuyorm kocaman :kedi: boshayallersmile

14. 3 Temmuz 2010
  15. yeliz_kk

yeliz_kk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    dene canım dene kaydirigubbakcemile5

muckaaopuyorumnanaktan

16. 4 Temmuz 2010
  17. zahiri

zahiri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    yeliiiiz uc gel delikafadulden

bepanthen nemlendirici kullandnmi hiic? almayi dsuunyorm tatile gtmeden tertemz olcm ins islemlerimi hizlandiryormda :lepi:

18. 4 Temmuz 2010
  19. vanilla

vanilla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    cnm bephanten nemlendirici daha çok sivilce yapıyor su bazlı nemlendiricileri öneririm

ayrıca doğal olan herşey yararlı değildir, yılan zehirleri de %100 doğal sonuçta ama sonuçları farklı
    herşeyin bi yararı olduğu gibi başka yönden bir zararı olabiliyor....