sivilceye sadece soğanla kökten ve mükemmel bir çözüm

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve kalpyaram tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : kalpyaram
  1. kalpyaram

kalpyaram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle herkese merhaba,artık sivilcelerinize ve izlerine tamamiyle son verebilirsiniz.Ahmet marankinin tavsiye ettiği ve bizzat benim uygulayıp mükemmel sonuç

aldığım bir şey.yapmanız gerekenleri aşağıya ayrıntısıyla yazacağım

Bir adet küçük kuru soğanı soymadan güzelce yıkayın daha sonra elinizle yada sert bir cisimle vurarak kırın,kesinlikle bıçak değmeyecek metal olduğu için etkisini azaltır.Daha

sonra iki su bardağı suyu hafif ılık olacak şekilde ısıtın ve bir kavanoza başaltın,kırdığınız soğanı elinizle biraz parçalayıp suyun içine atın ve kapagını kapataıp bir gece sabaha

kadar bekletin.sabah ve akşam olmak üzere aç karnına günde iki defa kavanozdaki suyu içiyorsunuz.her gece tekrar yenisini hazırlıyorsunuz.bu şekilde 15 gün boyunca düzenli bir

şekilde için görün bakın yüzünüzde hatta bütün vücudunuzda bir tane sivilce kalıyormu

Sivilce sorunu yaşayan biri olarak ben yaptım,hem sivilce ve izlerinden kurtuldum hemde cildim farkedilecek şekilde güzelleşti,çünkü bu karışım karaciğeri temizliyor yani

sivilcelerinizi içerden tedavi ediyor ve cildinizi güzelleştiriyor.Çünkü cilt ve cilt sorunları direk karaciğere bağlı.denemenizi tavsiye ederim hiç bir yan etkisi yada zararı yok

Not: Bu uygulamayı yaptığınız ilk günler sivilceleriniz fazlalaşacaktır,bunun nedenide karaciğerinizin temizlenmesidir.Bundan dolayı ters etki etti deyip sakın vazgeçmeyin.Düzenli uygulayan ve sabreden istediği sonuca ulaşacaktır

Son düzenleme: 15 Aralık 2009
  2. 15 Aralık 2009
  3. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Benim çok sivilce problemim yok ama bu kür ciltte harika değişimler yapıyormuş diye duymuştum, Marankinin kürü.
    Deneyeyim dedim 1 kere tadı iğrenç ötesi hadi ona katlanılır ama benim midem hassas normalde soğan da yiyemiyorum midemi ağrıtıyor. Çok dokundu mideme, mide rahatsızlığı olanlar denemesin bence. Kokusu da cabası.akannehir
    Ama yapmak isterdim 15 gün eminim işe yarıyordur.:hulya:

4. 15 Aralık 2009
  5. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben cok eminim bunun ise yaradıgına. icten kurutmak lazım bunları. ama kokusuna dayanıpta nasıl icicem bilmiyorum :KK43:

6. 15 Aralık 2009
  7. kalpyaram

kalpyaram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence köklü bir çözüm olduğu için tadını,kokusunu vs. herşeyi göze alıp çok değil 15 gün içmek çokta katlanılması zor birşey değil

8. 15 Aralık 2009
  9. chatLaq.

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    mecburen öyle yapcaz artık. bi bunu denememistik insallah yarar.:Saruboceq:

10. 15 Aralık 2009
  11. mamamiya

mamamiya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşk paylaşım için bncede yüzeysel olan çözümler geçici oluyo denemye değer umarımm ..

12. 16 Aralık 2009
  13. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    öğk bütün gün soğan kokmaya ve mide ağrısına dayanamam. ayrıca bir arkadaşım başlamıştı bir ara soğan suyu içmeye. tansiyonunu yükseltiyormuş, sürekli bir halsizlik veriyormuş ona. tırstım açıkçası.

sivilceler için ibrahim saraçoğlu'nun lavanta kürü vardı. onu bile içmeye dayanamadım, soğanı hiç içemem :bbo:

14. 17 Aralık 2009
  15. gizemsu

gizemsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet çok mantıklı bu; bende en kısa sürede deneyeceğim... Sevgilerle...

16. 17 Aralık 2009
  17. P.N.R..

P.N.R.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar benim soğan suyunda 8. günüm her gece yatmadan önce içiyorum. ıçine biraz limon sıkıyorum tadı o zaman daha hafif oluyor. ıçilemiyecek bişey değil hoşuma giderek bile içiyorum hatta. Etkisine gelince 8. günümde olmama rağmen mucizevi bir etkisi yok , belki çok sivilcem çıkıcaktı da bu kür sayesinde 1-2 tane çıktı bilemiyorum ama 15 gün deniycem. O gün sonunda ki etkileri de yazarım...

18. 17 Aralık 2009
  19. chatLaq.

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sonucları bekliyoruz :kahve: