Siyahın üzerine kahve tonlarında saç boyası nasıl yaparım?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve diclee tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : diclee
  1. kızlar 1 ay önce saçımı loreal brezilya koyu kestaneye boyadım saçım resmen simsiyah oldu hiç begenmedim şimdi kahve tonlarında bişeyler yapmak istiyorum ama tutmaz die korkuyorum sizce saçımı açık kestaneye boyasam tutarmı yada kahvenin hangi tonlarına boyamalıyım lütfen yardım edin çok kararsız kaldım kurtarın beni bu siyah saçlarımdan önerrilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
  2. 13 Ocak 2009
  3. mn54

mn54 Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm banada tutmaz gibi gelio açtırman lazım arkadaşlarımdan biliyorum ama bu sitede benden daha bilgili kişiler var bakalım onlar ne dicekler
  4. 13 Ocak 2009
  5. SalvaMea

SalvaMea Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende aynı dertten muzdariptim..maalesef orielle açtırmak zorunda kaldım..
    açık kahve boya almıştım sadece diplerimi açtı iğrenç oldu .. bence profesyonel yardım al..
  6. 14 Ocak 2009
  7. ezg

ezg Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    orıelle acmadan olmuyoo bende yaptırdıma ama dıplerı cok acık oluoo sakın yaptırmaa ıgrenc bı renge donusuyooo
  8. 15 Ocak 2009
  9. herbishey

herbishey Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Gerçi bi ay olmuş sen boyayalı ama :çok üzgünüm:sadece bi kez boyadıysan bi de siyah değilde kahve tonu oldugu için belki zamanla akar die düşünüyorum ben :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Diğer bölümde de yazmıştım benim saçlarımda siyah 1 senedir falan boyuyorum sanırım. Artık hiçbi rengi tınmıo saçım yasakkelime Palette yoğun açıcı serisi aldım 2 kutu ben onla bi boyayımda sana hasarı haber veririm sırnaşık şey Kel kalmam yakındırsırnaşık şeysırnaşık şey
  10. 15 Ocak 2009
  11. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) Pro Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    Belli bile olmuyor boyandığı...
    Benimde saçlarımda siyahlık var yarısından itibaren.
    Kahverenginin iki tonunuda denedim ama olmuyor kendi saçım tutarken diğer yerler koyu oluyor yine tek çözüm açtırmak ama oda saçı yıpratıyor...
  12. 15 Ocak 2009
  13. loreal ultra açıcı dogal kahveyi denesem işe yaramı acaba aranızda deneyen varmı şaçlarım yüzünden depresyona girdim resmen aynaya bakınca siyah saçlarımı görmek istemiyorum koyu olsada kahve tonlarında bişey olsun bari saçlarımı orielle açtırmak istemiyorum çok yıpratıyomuş bu hafta sonu boyucam ne olursa olsun yoksa çıldırıcam siyah saçtan nefret ediyorum kızlar en azından saçımı koyu kahve nasıl yapabilirim onu söyleyin siyahtan iidir hangi marka alsam tutar
  14. 15 Ocak 2009
  15. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşım sacını bıkaç kere arap sabunu ve sıcak suyla yıka. bu bayagı bı akıtır rengini. ama sonrada guzelce saç kremi falan sür.
    ultra açıcının tek farkı içindeki peroksiti yuzde 7.5 olması. saçını açmaz buyuk ıhtımal.
    eğer saçın saglamsa ve nefret edıyorsan renginden git 2 veya 3 kutu koleston en açık kullu sarısını al 12.1 bununla saçını bolca fazla fazla boya yetecek kadar boya. kafana poşet geçir 25 dk kadar sıcak hava tut. 1 saat kadar beklet kafanda poşetide. sonrada git yıka saç kremi sür. bu buyuk ıhtımal saçının sıyahlıgını alır. sonucta sen koyu kahveye boyamışşın ama sıyah olmuş.
    dıplerine dıkkat et ama dıplerin çok açılabılır.çıkan sonuc hoş olmasada mutlaka saçın 1 2 ton açılır. sonrada açık kahveye boyarsın .
  16. 15 Ocak 2009
  17. creative

creative bebeğinin annesi :)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sanırım lorealin di şimdi markasını unuttum ama siyah boyayı akıtan ve saça orial kadar zarar vermeyen bi ürün var.profosyonel kuaförlerde bulunuyor.önce saçını doğal rengine getirsinler sonra istediğin renge boya..
  18. 24 Ağustos 2009
  19. sema001

sema001 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ahh canımmmm siyahtan dönemezsn. anca orial başka yolu yok :KK43: