siyah akıntı ve kan:S

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve amel tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : amel
  1. amel

amel Guest

arkadaşlar vajinamdan zaman zaman siyah kahverengi akıntı geliyor kan geldiği zamanlarda oluyor bazen karın ağrısı yapıyor.normalde zaten benim akıntım çok olur.evli diilm ve doktora gitmeye çok çekiniyorum.guatr hastasıyım bazen bundan olabileceğini düşünüyorum.sizce neden oluyodur bi hastalık filan çıkabilirmi:S yoksa normal veya basit bişeymidir:KK43: cvplarsanız çok sevinirim

2. 16 Nisan 2010
  3. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    cok normal oldugunu sanmiyorum canim
    guatr hastaligindan olan bir durum bile olsaki
    sanmiyorum yinede doktora görünmelisin
    ciddi birseyse önlemini almis olursun
    bence hemen bir doktora görün

4. 16 Nisan 2010
  5. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    bu arada bende bekarim muayineden korkucak bir durum yok
    bekar oldugunu söylersin ona göre davranir zaten doktor

6. 16 Nisan 2010
  7. amel

amel Guest

cvbın için tşk:)
    ama işte ne biliim çok çekiniyorum,en korktuğum şeydir zaten kadın hastalıkları:KK43:geçmesini bekliyorum ama sanmıyorum geçiceğini

8. 17 Nisan 2010
  9. sunset

sunset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım korkmana gerek yok bekar olduğun dr söyle ultrason ve kan testleri ister.bende dr gidiyorum.

10. 21 Nisan 2010
  11. baby_dilay

baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Canım korkmana hiç gerek yok bekarlara alttan muane zaten yapmıyolar.
    Kan testi ve ultrasyon istiyolar.
    Bence doktora git sen iyisi
    Bendende kahverengi hatta siyah kan şeklinde geldi ve ultrasyona girdim kist çıktı.

12. 22 Nisan 2010
  13. aysunelif

aysunelif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence doktora gidersen iii edersin aynı şikayet bende de var doktora gittim çikolata kisti(endometriosiz) tehşisi koydu adet sancında varsa mutlaka gitmelisin.utrasyon ve kan tahlili ile herşey anlaşılıyo..

14. 22 Nisan 2010
  15. doctor1982

doctor1982 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bir kadın hastalıkları uzmanına görünmeniz şart.Durumunuzu ciddiye alın cünkü kan her zaman ciddiye alınması gereken bir durumdur siyah akıntıda aynı şekilde geçmiş olsun.

16. 22 Nisan 2010
  17. TheElfOfTheBlackS

TheElfOfTheBlackS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı durum bende de var.Kahverengi akıntı bazen kanla karışık geliyor..Bende bi doktora görünücem haftaya..Birde doktor1982 arkadaşım bişey sorucam sana..Benim vajınamın üst kısmında..Mercimek büyüklüğünde bir şişlik var..Kırmızı..Sivilce gibi değil ama sıkınca içinde iltihap akıyor..Yaklaşık 1 aydır var.Sıkıyorum içi tekrar doluyor.Her sıkışımda iltihap akıyor..Açıkçası korkuyorum..Pazartesi bunun içinde doktora görünücem ama hangi bölüme gidicem bilemedim..Jınekolojıyemi,cilt ve deri hastalıklarına mı gitmek gerekiyor..Cevaplarsan çok sevinicem.Teşekkürler..

18. 30 Nisan 2010
  19. asya_muko

asya_muko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar..
    benim gecen ay adetimden 4 5 gun once boyle akıntılarım oldu ( ılk kez basıma böyle birsey geldıgı ıcın bırde gecen sene dış gebelik geçrdim bu yuzden aynı seyı mı yasıyorum dıye korktum ) dr gıttım beta istedi utrasonda adet sokulecek dedı beta 20 cıkınca 2 gun sonra tekrar et dedı ama ben ertesı gun adet gorunce tekrar etmedım. ayın 9. da baslayan adetım 24 une kadar surdu son zmnlarda sımsıyah olarak:))
    ıŞTE ASIL SORUM:::
    tekrar dr gıttım ve duyduklarım sok ettı beni!!! sen adet gormemıssın nasıl olur ben gordm dedım hayır gormemıssın dedı tekrar beta istedı bu sefet 5.6 cıktı progestan yuksek cıtı ve dr dedı kı sen hamıle kalmıssın beta basta o yuzden 50 cıkmıs ama sonra vucut atmıs bunu senın adet gordugum dedıgın vucudun bunu atması dedi ve bana ılac verdı (progestan hormonu) kllan bıtınce adet goreceksın gel deı
    var mı boyle bısey yasayan cok garip geldı bana dr guvenıyorum aman bılıym ya