Siyah kimlere yakışır? Siyah rengi denemiş olanlar?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Pluie tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Pluie
  1. Pluie

Pluie Her şey çok güzel olacak Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar! Saçlarımı 1 yıldır boyuyorum.. Hep kumral ve dore tonlarında gittim. Radikal bir değişiklik yapıp siyah rengi denemeyi çok istedim fakat kuaförüm saçım ince telli olduğu için siyah rengin sonradan açılmasının çok zor olacağını ve saçıma çok zarar vereceğini söyledi.. bilmiyorumkismile Ten rengim ve açık ne koyu.. Bej diyorlar sanırım :) Gözlerimse bal renginde.. Siyah renk herkese yakışır mı sizce? Ya da yaptırıp beğenmezsem saçımı yıpratmadan geri dönüşüm olamaz mı? bilmiyorumkismile
    Yardımcı olur fikir paylaşırsanız çok sevinirim :)

2. 29 Ocak 2010
  3. pipirikli

pipirikli Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    tarifine göre yakışır ama buradan sadece tarif ile cevap verilmesi yinede zor, açılmasının zorluğuna gelince evet gerçekten de zor yakışıp yakışmayacağı konusunda denemeler yapabilirsin fotoğraflarında bazı sitelerde yapılabiliyormuş ben photoshop ta deniyorum

4. 29 Ocak 2010
  5. stuff.edc

stuff.edc Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aman deniyim deme sakın bende o renk cilt tonuna sahibim 1yıl kullandım siyahı ve bıktım sonunda altlardan kendi sacın kızıl kızıl cıkar durur sürekli boyamak zorundasın actırması ayrı bir dert siyah diilde koyu olmayan kahve tonlarını kullan aklına yatarsa

6. 29 Ocak 2010
  7. sochic

sochic Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    cnm siyah cok iidr güseldr ama değişiklk seven birisi isen kolay bıkıosan aman sakın derim biz yaptık sen yapma

8. 29 Ocak 2010
  9. perfectwind

perfectwind Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim gözümde bir saça siyah kadar yakışan bir renk yok, insanın bütün havası değişiyor fakat kurtulmak çok zor inan ki ben boyayalı bir sene olduğu halde akmıyor hala tamamen.. boyatma işine ara vermek zorunda olduğum için çıkan dipleri de boyayamıyorum şimdi kumral siyah şekilde dolanıyorum etrafta

10. 29 Ocak 2010
  11. *KurabiYe*

*KurabiYe* Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Koyu renk saç herkese yakışır canım..
    4 sene boyunca saçlarım siyahtı , beyaz tenliyim ve bende kaş filan yok..
    4 yılın sonunda saçımı kumrala boyadım hala da kumral..
    Siyah saçın tek kusuru insanın ifadesini sert göstermesi..
    Ki siyahtan sıkıldınızda açık bir saç rengi istediğinizde dönmeside çok zordur..
    Saçlarınız ince telliymiş , yani sonradan açtırma işlemini düşünmüyorsanız
    Bence siyah değilde , kızıl kahve , çikolata kahve yaptırın uzun bir süre öyle kalsın..
    Hem saç dip derdide olmaz.. Saçınızada daha iyi bakım yapabilirsiniz..

12. 30 Ocak 2010
  13. Pluie

Pluie Her şey çok güzel olacak Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim kızlar. Bugün içimde kalmasın diye kafama siyah bir peruk geçirdim ve gerçekten ba-yıl-dım...! Ama sochic in dediği gibi değişikliği çok seven biriyim.. O yüzden siyah sevdamı yıllar sonrasına erteleyip çikolata kahve deneyeyim en iyisi :)

14. 6 Haziran 2010
  15. tubby

tubby Bekar Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    siyah genel olarak kara kaşlı kara gözlü kızlara yakışıyor. bazen renkli gözlülere de yakıştığı oluyor ama yapay duruyor yine de.

bence siyaha boyamaktansa koyu kumrala boyayabilirsin. o da siyah gibi duruyor hem de akıyor. siyahın akması zor. açıcı kullanman gerekir. o da saçını yıpratır, yakabilir. benden tavsiye

16. 7 Haziran 2010
  17. asigimkralime

asigimkralime anlam veremiyorum ...... Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende dün çikolata kahve ve koyu kahve karıştırdım boyadım saçımı.koyu ve canlı siyah oldu.çok güzel oldu.ondan önceki saçımda altın ışıltılı tofeee vardı.doğal saçım zaten siyahtı.ama bu ren k daha bir canlı ve parlak oldu.mat durmuyor.siyah yerine bu karışımı tavsiye edebilirim.

18. 24 Haziran 2010
  19. saysaybitmiyor

saysaybitmiyor Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Happy girl, eger sac renginden cabuk bikip degisikligi sevenlerdensen siyah yaptirma derim, dönüsü cok zor olur, saclarin cok fazla yipranir. Onun yerine kahve tonlarina yönel.