Siyah lens

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve ccerence tarafından 12 Kasım 2008 başlatılmıştır.

12 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ccerence
  1. ccerence

ccerence Guest

arkadaşlar aranızda siyah lens tebrübesi olan var mı 2marka buldum birinin adını hatırlamıyorum biraz pahalıydı biri de yeni buldugum zarracom markası

tavsiyelerinizi bekliyorum, bildiginiz bir marka var mı?

2. 12 Kasım 2008
  3. blackgirl3434_34

blackgirl3434_34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende 4 yıl once ılk lens alırken sıyah aramısdım bulamamısdım

4. 12 Kasım 2008
  5. arkadaşım siyah deil ama mavi yeşil lens kullandım bosh and lamb en rahat lens lensin ince olmasına dikkat et yoksa batma yapıyor ayrıca bosh and lamb marka 1 yıllık lenslerimi 3 yıl ilk günkü gibi kullandım.lens hassas bi konu iyi bişey almanı tavsiye ederim..

6. 12 Kasım 2008
  7. minelne

minelne afffettt Allahımm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende yeşil gözlüyüm siyah olmak istiyorumhihoyyytama dr vermedi gözlerin çok güzel diye renkliyide tavsiye etmiyor:1no2:

8. 13 Kasım 2008
  9. ccerence

ccerence Guest

kızlar benim gözleirm koyu kahve..siyah göz olmaz diyor kimi ama ben küçükken resmne siyah gözlüydüm büyüdükçe açıldı boncuk boncuk kocaman siyah gözleirm varmış zaten resimlerde öyle..
    neyse ben şimdi siyah bi lens alıp koyulaştırmak istiyorum yani renkli değil gözlerim.
    mavi ve yeşilim var iyi bir marka senelik aldım maviyi bi tek eşime göstermek için taktım yeşilide 2-3kere taktık yazık vakti geçicek ya.ama dışarı çıkmadıgım için de pek takmıyorum.
    bu ismini yazdıgım zaraccom anadolutıp yazarsanız google çıkar firma sivasta kurulmuş ve lens fiyatlarını yarı yarı düşürmeye vesile olmuş bir kuruluş
    ucuz da o yüzden alsam mı diyorum
    ya da başka bi markadan bildiginiz siyah varsa o da olur ama her markada olmuyor
    siyah

10. 13 Kasım 2008
  11. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    fresh look al canım gözüne batmaması onemlı sonuçta göz bu paradan kaçma iyi birsey al bence

12. 13 Kasım 2008
  13. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ay yok daha neler koyun gibim olursunuz kızlar benden söylemesi çok suni duruyo ben burdayım diye cagırıyo kahverengı zemınde bal rengi,gri bilem daha dogal duruyor yine de siz bilirsiniz

14. 13 Kasım 2008
  15. ccerence

ccerence Guest

fresh look'da siyah var mı arkadaşım?

nedir o koyun gibi duran siyah mı?

16. 13 Kasım 2008
  17. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    evet siyah renk lensi kastetmiştim koyun gözü gibi derken lens fresh look 6aylık kullanım süresiyle cifti solüsyonuyla beraber 25liraya satılan çok sert bir lens seçenegidir artık bırakın optikçileri kozmetık merkezlerındebile satışı mevcuttur yine siz bilirsiniz lens tutkunları yine de denemek isteyecektir

18. 13 Kasım 2008
  19. ebixsxim

ebixsxim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benım ılk lensım ılk defa gozume yabancı bı cısım soktum oda lens ve markası freslook ve cok rahat hıc gozme rahatsızlık vermıyo ve hıssetmıyorum bıle helekı numaralı dınlendırıcı oldumu daha rahat bıkeresınde uyuyupo kalmıstım bısı olmdı bence yanlıs bılıyosun freshlook kalın bı yapısı yok ttamaman cok ınce hemde baya ıncee