siyah nokta temizlettirme

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar bi sitede bişey okuyodum siyah noktaları sıkmamak gerekir bir uzmana temizlettirmek sonrada çıkmasını önlemek için bişiler kullanılmalıdr ne olduqunu unuttum da böle cildiyeciye falan siyah nokta temizlettirmek gibi bi olay cidden varmıı:1shok:

2. 14 Temmuz 2007
  3. gülaygül

gülaygül Guest

güzellik merkezlerinde siyah noktaları temizliyorlar hem çokda faydası oluyo.arkadaşım ayda bir temizletmeye giderdi.5ay gitti bunun yanı sıra siyah nokta oluşumunu önleyen kremler kullandı ve şuan çok memnun...cidden yüzü pırıl pırıl siyah noktalarından kurtuldu yani...

4. 14 Temmuz 2007
  5. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    walla bende öle bi sorun yok ama gerçekten çok ciddi sorun yaşatıyosa bi uzmandan yardım alman gerekir diye düşünüyorum

6. 17 Temmuz 2007
  7. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    benimde burun kısmında siyah noktalar vardı bi cok ürün kullandım gecmedi. yüzümün diğer yerlerinde sorun yok pırıl pırıl o yüzden burun cok dikkat cekiyordu. güzellik uzmanına gittim. 3 ay boyunca ayda 1 kez bakım ve temizlettim. simdi cok memnunum tertemiz :) 6 ayda bir gidip bakım yaptıracam

8. 21 Temmuz 2007
  9. boshluk

boshluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki fiyatlar nasıl kıslar

10. 21 Temmuz 2007
  11. boshluk

boshluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kıssllar peki bu siyah nokta temizlettirmenin fiyatı nekadar acaba???

12. 21 Temmuz 2007
  13. sweetoz

sweetoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cildindeki siyah noktarı dogru dürüst bi salonda işinin ehli bir uzmana yaptırmalısın..cildin yaglı ve siyah noktalar var ise ayda bir bakım yaptıman gerek bu bakım esnasında ciltteki siyah,beyaz yağ bezeleri(oluşum sürecindeyse tabi)cilt tipine göre düzenleyici maske,nemlendirici ve serumlar kullanılır..bir cilt bakım uzmanı olarak ihmal etmemni öneririm..siyah noktalar temizlenmesse komedona dönüşür..fiyatlar salona göre degişir.80-100 ytl olmalı sanıyorum..birkaç salona sorarsan bilgi alabilirsin..kolay gelsiinn

14. 22 Temmuz 2007
  15. EU1

EU1 Guest

o kdr parayı annem hayatta vermes bna :dance:

16. 2 Ağustos 2007
  17. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    ya kızlar gerçekten işe yaıyormu yaptırmak istiyorum fakat cesaret edemiyorum..slında fazla yok fakat yinde rahatsız oluyorum..peki bu siyah noktaları temizlettirdikten sonra o gözeneklerde kapanıyormu yoksa öyle delik delik mi kalıyor ya bilenler ve yaptıranlar varsa lütfen yazsın ona göre hemen yaptırıcam..yaptırdıktan sonra sonuçları yazarım artık size...

18. 15 Eylül 2007
  19. Zeynep XSXule

Zeynep XSXule Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar dikkat!!!arkadaşım kıytırık bi salona gitti ucuz diye,sıkılan siyah noktalar yara ve iz oldu yüzüne..mutlaka danışın giden birilerine,bilgi edinin salon hakkında..