Siyah noktalar için hangi krem kullanmalı?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve Editor tarafından 25 Aralık 2009 başlatılmıştır.

25 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Editor
  1. Editor

Editor Edidir Edi Yönetici

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba kızlar yha benim yüzümde çıkan siyah noktalar için ne yapmam lazım.Lütfen çok sinir ediolar beni:1no2: off off var mı bildiğiniz kesin çözümm??? pff:KK43:

2. 25 Aralık 2009
  3. denizaysim

denizaysim ღ ๔єภเz• Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnmde siyah nokta soRunum var özeLLikLe buRunumun üStünde cokLr :KK43:
    c&c kuLLanmayı düşünüyorum mavi su oLanını

4. 17 Ocak 2010
  5. merguana

merguana Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    öneririm çok etkili.:teytey:

6. 18 Ocak 2010
  7. SYL

SYL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde aynı şikayetim war we garnierin 3+1 ürününü kullanıyorum siyah lekeleri komple yok etmesede cok faydalı kesınlıkle kullanmanızı tawsiye ediyorum...

8. 18 Ocak 2010
  9. mrlvtnsvr

mrlvtnsvr Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Bende kesinlikle tavsiye etmıyorum.1 ay kullandım bi süre sonra gözümün abyağı aşağısında yanak tarafımda bir kızarıklık . pudrayla kapattım.o gece yattım ve kalktığımda o kızarıklık morluğa dönmüştü ve 2 gün içinde iğrenç bir yara oldu ve ben durmayıp oynadım burnuma kadar sıçradı yara emolar gibi gezdım basımı yerden kaldıranmadım..doktora gittiğimde krem kullanıp kullanmadığımı sordu kullandığım tek rem oydu ve yaranın sebebi de oymuş kesınlıkle tavsiye etmem :1no2:

10. 19 Ocak 2010
  11. SYL

SYL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizzat bende kendım kullandım ve olumlu sonuc gordum... kullanma şeklıde arkasında yazıyo onu uyguladıkdan sonra hıc bır sorun yok ve cewremde bır cok ınsanda kullanıyo boyle bı etkı kımsede gormedım. emın ol canım o baska bırseyın etkısınden dolayı cıkmısdır.. okadar memnunum yanı garnier 3+1 urununden üstelik klınık testı yapılmış we onaylanmıştır...

12. 20 Ocak 2010
  13. magdelena

magdelena Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    emaan hepiisinde yasıo klinik olarak onaylanmşdr etkisi falan ama hiçbi etkisini görmedm özellikle clean and cleardan. ama yara için sölemiorm bncede yara başka bişeyden olmşdur yada snde ters tepmştr bilemijem hiç görmedm onu kullanıp yüsünde yara olanı

14. 20 Ocak 2010
  15. magdelena

magdelena Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ya bu siyah noktaların amaç ne yaa suratımızda çıkmasının? annamıorm valla bn haa. hane sivilce ergenlik falan neyse dicemde...

16. 20 Ocak 2010
  17. SYL

SYL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    klınık olarak onaylanmıs bı urunun sorun cıkarması ureten acısından cok buyuk sorunlar yaratır kafalarına gore klınık testı yapılmısdır onaylanmısdır dıye yazamazlar canım. ewet hepsınde yazıyo ama ınan bunun yazmasının faydası war... en azından kendı adıma konusıyım aldıgım urunden yana korkum olmadan kullanabılıyorum... ama su konuda katılıyorum hıc bır urun kökten sorunu ortadan yok etmiyoo. 3 4 gunluk bı temızlık ferahlık saglıyo.

18. 20 Ocak 2010
  19. nazli_

nazli_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Propeller (пропеллер скра&#1073:KK66: bende bu var rusyadan almışdım amma kullanmamışdım . 2 gündür kullanıyorum ve çok iyi siyah noktalar yarı yarıya azaldı bende siyah noktalar yok olana kadar kullanıcam sonra haftada 2 kere falan kullanırım. bunu sivilceler için olanıda var onuda yarından kullanmaya başlıcam .

Son düzenleme: 20 Ocak 2010