Siyah Noktalar İçin Su Buharıı !

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve VsneLroCCo tarafından 2 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : VsneLroCCo
  1. VsneLroCCo

VsneLroCCo İşi bilcen işe gitmicen:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Siyah Noktaları olan arkadaşlarım..Şimdi eer o gıcık şeylerden kurtulmak istiyorsanız bi tencereye suyu koyup kaynatıosunuzz bi kaba koyuyosunuz sora kaba doğru yüzünüzü yaklaştırıyosunuz.kafanıza havlu koyun iyice suya eğilin.! 8-10 dk durun biraz sıkılabilirsiniz sıcaklayadabilirsiniz ama nabalım.daha sonra siyah noktalarınızı elinizle sıkıştırdığınızda çıktıklarını göreceksinizz :teytey: ben yapmadım ama kuzenim yanımda yaptı dokunduğu gibi fırladılar insan cok mutlu oluyo ya :) deneyin bence bişey cıkmaz hem buhar yüzede iyi geliyor kolay gelsin kızlar !:enbuyukkk:

2. 2 Ağustos 2008
  3. rocker_girl

rocker_girl Guest

evet canım harika bi çözüm bende siyah noktalarım çıkınca uyguluyorum sürekli hem cildide temizliyo harika yumuşacık oluyo yalnız bi tavsiye buhar ve sıcak gözenekleri genişletiyo bnm yüzümde çok fazla gözenek var buharı yapınca daha bi genişliyolar aradn bi kaç saat geçtikten sora yüzünüzde buz gezdirin eski haline gelsin yüzünüz tabi gözenekleri olanlar için söylüyorum

4. 2 Ağustos 2008
  5. VsneLroCCo

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynen cnm yumusacık oluo benim siyah noktam olmamasına rağmen yapıorum yani :)

6. 2 Ağustos 2008
  7. MaviKelebek22

MaviKelebek22 I Need You Now..<3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bunu bana teyzem yapmıştı burun şişiyor size tavsiyem " özel bi günden önce yapmayın""!! burnunuz şişebilir..

8. 2 Ağustos 2008
  9. freelife

freelife Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    78
    selamm
    buharın siyah noktalara faydası elbette var ama nacizane tavsiyem suyun içine birasda elma sirkesi koyarsınız daha çok etkili ve buhardan sonra da su ile seyreltilmiş elma sirkesi ile yüzünüzü silin düzenli kullanımdan sonra cildinizin parladığını ve siyah noktalardan kurtulduğunuzu göreceksiniz... tecrübeyle sabittir :KK66:

10. 3 Ağustos 2008
  11. VsneLroCCo

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Wlla benim burnum büyümedi kuzeniminde büyümedi :S ama gözenekleri olan biriysen olmuş olabilir..

12. 3 Ağustos 2008
  13. fxixstxixk 2

fxixstxixk 2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ede nehire katılıyorum elme sirkeside iyi geliyor

14. 3 Ağustos 2008
  15. riçiya

riçiya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende elma sirkesini su ile inceltip hersabah kullanıyordum cildim temiz oluyor ve parlıyordu bu aralar biraz ihmal ettim burnumda yine siyah noktalar çıktı yine baslıycam

16. 3 Ağustos 2008
  17. ebrulim.aa

ebrulim.aa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar yüzünde kılcal damar olanlar yapmasınlar derim ben...iyice yaygınlaştırıyo die biliorum ..sonra pancar gibi gezmeyin:).bilgilerinizeyerimseniben

18. 4 Ağustos 2008
  19. edna1905

edna1905 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende bir keresinde bu buhar banyosunu yapmıştım ama yüzüm çok hassaslaştı yani nasıl desem böyle bi acaip hissettim. Ancak burnumdaki siyah noktalarda beni çok rahatsız ediyor. Acaba yapsam bir zararı olur mu?