Siyah Noktalar in areler

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve petem tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : petem
  1. petem

petem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Siyah noktalardan kurtulmak için neler yapmalıyız.Bu konuda bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum.Evde yapılan bitkisel bir yöntem var mı?

a.s.

2. 13 Ekim 2008
  3. hayat_bu

hayat_bu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    forumlara bak canım maydanoz suyu iyi geliyormuş.Bir tutam maydanozu sıcak suya atın suyunla yüzünüzü silin dolaba koyup aklınıza geldikçe sürün demişler

4. 13 Ekim 2008
  5. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    siyah noktalar için çok pahalı kozmetik ürünleri peelingler kullandım hiç bi işe yaramadı cilt doktoruna gittm soyucu bi krem vermişti onu kullandım oda bi işe yaramadı duydugum her maskeyi denedim onlarında bi faydasını görmedim geçenlerde bi arkadaşımız yogurt ve karbonat maskesini önermişti onu yapıyorum tek kelimeyle süpeeeeeeeeeer kesinlikle deneyin 1 çay kasıgı yogurt yarım çay kasıgı karbonat karıstırıp siyah noktalarımın üzerine sürüyorum iyice yediriyorum kuruduktan sonra yıkıyorum yıkarken tırnaklarımla burnumun üzerini soyuyorum kesınlıkle bunuda yapın 1 hafta sonra maskeyı tekrarlıyorum siyah noktalarım çok azaldı ve en önemliside gözeneklerim küçüldü

6. 13 Ekim 2008
  7. sedna03

sedna03 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bunu denemek lazım her cilt tipine uygun mu ?

8. 13 Ekim 2008
  9. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kuaförde sir yapıyorlar buruna.içindeki tüm siyah noktalar çıkıyor.kadınların çoğu sir ile siyah lekeleri alıyormuş.iki hafta pırıl pırıl kalıyor.
    kuaför yaptı bana.en etkili yolu bu dedi.hiçbir losyon krem vb. çare etmedi.ama sirin zararı olur mu bilmiyorum

10. 14 Ekim 2008
  11. uhuvvet

uhuvvet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    mısır unuyla yapılan bi maske vardı bu forumda yazmıslardı oda baya iyi gelms herkese istersen biraz arastr

12. 16 Ekim 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ya ben ank.da yaşıyorum nerden ulaşabilirim bu maskeye

14. 16 Ekim 2008
  15. bicirkiz

bicirkiz Canıma can katan canımsın... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ben de bu maskeyi denedim gerçekten işe yapıyor, fakat ben bunu peeling yaparak yapıyordum sanırım kırmızı mercimeği un haline getirp içine 1 çay kaşığı yogurtla bburnumda peeling yapıp un ufak ediyordum sonundada iyice çıkınca yıkıyordum..yüzünde en parlayan yer tabiki burnum oluıyordu..piril piril kaydirigubbakcemile3

16. 16 Ekim 2008
  17. SEPTEMBER LOVE

SEPTEMBER LOVE eylül gelini Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    bende yogurt ve karbonati kullandim ama benim yuzume ii gelemdi hatta yuzumukizarti yani herekse ii gelmiyor

18. 2 Kasım 2008
  19. orijinal

orijinal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu alveyna maskesini nerede bulabiliriz kozmetik dükkanların da satılıyor mu herkes çok memnun olduğunu söylüyor ancak ben nerden alacağımı bilmiyorumm kullanan arkadaşlar nerden aldığını yazarsa çok sevinirima.s.