siyah noktalar ve gözenekler...

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve kedi82 tarafından 2 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : kedi82
  1. kedi82

kedi82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim cildimde yeni yeni siyah noktalar oluşmaya başladı ve eskiye oranla gözeneklerim gözle görünür şekilde açıldı...gözenklerin sıkılaşması için çilek yağı aldım ama daha bi faydasını göremedim,siyah noktalar içinse buharın işe yaradığını duydum ama nasıl yapılacagını bılmıyorum..önerebileceğiniz bişeyler varsa paylaşır mısınız??

2. 2 Mayıs 2007
  3. marbling28

marbling28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla canım bende siyah noktalarından şikayetçiyim.ama bunlar geçmiyor ne yaparsan yap .ben bir çözüm bulamadım

4. 2 Mayıs 2007
  5. kedi82

kedi82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaa evet tamamen gecmıyor hıc..bide o kadar cok bakım onerısı var kı hangısını yapacagımızı bıelmıyoruz:)

6. 28 Ağustos 2007
  7. esmer_kiz21

esmer_kiz21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar benimde siyah nokta problemim vardi bir kazana su koyup kaynatiyorsunuz ocaktan aliyorsunuz basinizi kazanin üstüne tutuyorsunuz basinizin üstüne de bir havlu atiyorsunuz yüzünüze buhar geleceksekilde 2-3dk. öyle kaliyorsunuz ondan sonra yüzünüzü keseliyorsunuz zamanla azaliyor haftada 2-3kez yapilmasi gerekiyor insallah size yardimci ola bilmisimdir sevgilerle esmer_kiz21

8. 3 Eylül 2007
  9. tugbaFB

tugbaFB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gözenekleri sıkılaştırmak için bir öneriniz varmı???

10. 3 Eylül 2007
  11. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    buz kalıbı canım temizledikten sonra buz kalıbını gezdir yüzünden 1 aydır yapıyorum ve faydasını gördüm..tonik kullanma taraftarı olmadığımdan bu yöntemi seçtim.tavsiye ederim....

12. 4 Eylül 2007
  13. bebikyUzlU

bebikyUzlU Evli-Mutlu-Çocuklu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    gözenekler için limonlu sodayı buz haline getir ve yüzüne sür.çok ii geliyo canım

14. 4 Eylül 2007
  15. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar siyah noktalar için clean&clear'in siyah nokta temizleyicisi satılıyor,büyük marketlerde de var. Yüzünüzü temizledikten sonra bir pamuğa döküyosun biraz ve onunla siyah nokta bölgelerini ovuyosun biraz. Düzenli kullandığında işe yarıyor. Buhara tuttuktan sonra da yapılabilir.En son da buz yapabilirsiniz gözneklerin sıkılaşması için

16. 6 Eylül 2007
  17. btl

btl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de aynı sorun var mealesef ben net de okudum lımonla yourtu karıştırdıında yuzune surcekmıssın çok ıı gelıomus bıde domates acaıp faydalı oluyor mus domatesin puresını veya olduu gıbı yuze surmek çok ıı gelıomus buhar banyosuda var tabı bende bılgı topluıyorum bu akşam yapcaz ablamla inşallah bi sonuç alırız a.s:çok üzgünüm:

18. 6 Eylül 2007
  19. aslxix80

aslxix80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    az önce başka bir sitede gezerken biberiye yağıyla silindiğinde geçtiğini okudum . bir araştırın isterseniz