siyah noktalara buhar ve kulak cöpü

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve keciii tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : keciii
  1. keciii

keciii Guest

benim burnumdaki syah noktalar cok feci icine gömülmüstü ve inanin denemdigim yol kalmadi ama bitürlü cikaramdim:KK43:( dün düsündüm düsüdnüm nasil cikarsam diye ve buldum kaydirigubbakcemile5 suyu ketelde kaynattim leyene doldurdum icine poste cay papatya koydum havluyu cektim kafama 15 dakika bekledim yüzüm yus yumusak oldu..ve bütün igren siyah noktalar kabardi sonra iki kulak cöpünü noktalarin üzerine bastirdim yani iki cöple sikistirdim .. noktalar cogaldikca pamukla temizleyip devam ettim ve su an inanirmisiniz yani tek tük kaldi ilk defa burnumu noktasiz gördümkaydirigubbakcemile5 cok kolay oldu sikistirdigim n hepsi firladi cok igrencdiiii bööööö..ama vallah kizlar tavsiye ederim ayrica buhar suratima harika geldi yumusacik tertemiz oldu...umarim anladiniz sizinle paylasmak istedim basit ve bedeava bi yöntem :)))..

2. 27 Ocak 2009
  3. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benimde çok vardı önceden. ama peelinglerle falan kurtardım. şimdi her sabah uyandığımda ve yatarken buz kalıplarına doldurduğum sodayı sürüyorum, yeniden çıkmasınlar diye. sanada tavsiye ederim gözenekleri sıkışlarştırıyo çünkü. ve siyah nokta oluşumunu, tekrar o gözeneklerin içinin dolmasını engelliyo.

4. 27 Ocak 2009
  5. keciii

keciii Guest

güzel fıkır sagol canım :KK66:

6. 27 Ocak 2009
  7. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kulak çubuğuyla değil ama pamukla hep yapıyorum bide tekrar çıkmasa lanet şeyler:KK43:
    gülsuyu sodalı buz denemediğim şey kalmadı.kaderim heralde artık kabullenme safhasına geçtim.

8. 27 Ocak 2009
  9. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    cildin yağlıysa gülsuyu deneme dahada yağlandırıyo buda siyah noktalara davetiye çıkartıyo. gülsuyunun yağlı ciltlere iyi gelmedinide gurbaa prensesten öğrenmiştim sağolsun.
    yine burdan öğrendiğim ve o maske sayesinde siyah noktalarımı geçiridğim tarifi yazayım dene istersen. (tarifi veren arkadaşa çok teşekkürler kim olduğu aklımda kalmadı ama)
    1 yumurta akı,
    4 tatlı kaşığı mısır unu,
    2 tatlı kaşığı süt.
    bunları karıştırıp yüzüne sür. ben yarım saat bekletiyorum. sonra yıkıyorum ılık suyla. peşinede buz soda sürüyorum.
    haftada 1 veya 2 kez yapıyorum bu peelingi. arada balda katıyorum. tavsiye ederim.

10. 27 Ocak 2009
  11. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende 2 kez denedim o maskeyi ama sanırım çok derindeler biraz zaman alacak çıkmaları:KK43:
    çok teşekkür ederim canım.

12. 27 Ocak 2009
  13. ezel59

ezel59 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    neutrogena ürünleri kullanıyorum ben, haftada bir maske günlük olarak yüz yıkama jeli ve tonik gerçi ben günlük değilde 2-3 günde bir kullanıyorum çok uzun süre gidiyor, ve yüzünüz pürüzsüz oluyor, bende çok fazla şey denedim ama hiçbiri etkili olmamıştı, denerseniz farkı görürsünüz toplam fiyatı 35-40 tl civarında olmalı 2-3 ay gittiğinide düşünün ama..

14. 27 Ocak 2009
  15. keciii

keciii Guest

bu tarifi denedim ve hic bir yarari olmamisti...

16. 27 Ocak 2009
  17. keciii

keciii Guest

neutrogenanin peelingi bana cok iyi geliyor simdi peeling ped 'lerinden kullaniyorum idare ederler..ama kesinlikle siyah noktalarimi neutrogenada cikaramadi cünkü benimkiler icine gömülmüs resmen yaasenağlama

18. 27 Ocak 2009
  19. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    aynen canım benimkilerde içine gömülmüş durumda.üstündeki deriyide zedelemek korkusuyla çok soyma işlemi yapamıyorum.sinir oluyorum ya sinirrsenağlama