siyah noktolara kesinnn çözüm deneyin mutlaka!!!

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve DML tarafından 15 Şubat 2008 başlatılmıştır.

15 Şubat 2008
    Konu Sahibi : DML
  1. DML

DML Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben geçen ay avon dan planet spa adlı pürüzsüzleştirici yüz maskesi aldım.japon pirinci ve sake varmış içerisinde tüp şeklinde bir ürün.hemen kullandım temiz yüze sorunlu bölgeye sürüp en az 20 dk bekletilip yüzünüzden soyarak çıkartılıyor.sonuç mu pürüzsüz siyah noktasız bir yüz:teytey:
    ama mutlaka 20dk bekletin kızlar ben ilk kullandığımda 10dk bekledim duramadım meraktan çok etkili olmamıştı ama 20 dk bekletip yaptığımda sonuç tamda görmek istediğim gibiydi.yüzümü soyup içine baktığımda siyah siyah yağlı şeyler vardı hep:eek: haftada iki kez kullanıorum ve burnumun üstü artık süperr siyah noktasız ve pürüzsüz:dance:

2. 15 Şubat 2008
  3. Joy

Joy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    113
    benim kızımda çok fazla siyah nokta var.yaşı küçük acaba bu ürünü kullanabilirmi bilginiz varmı?14 yaşında

4. 15 Şubat 2008
  5. DML

DML Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    14 yaşında kullanabilir mi bir zararı olur mu bilemiyorum:sm_confused: yanlış bilgi de vermek istemem daha küçük yaşı çünkü cildini ii yapalım derken bozmayalım.ama avon temsilceleri mutlaka bilirler.onlardan yardım alabilirsin.geçmiş olsuna.s.

6. 15 Şubat 2008
  7. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki fiyatı nedir canım bunun?

8. 15 Şubat 2008
  9. DML

DML Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben geçen ayki katologdan almıştım bunu.iş yerinden bi arkadaşımın akrabası satıomuş.bana temsilci fiyatından vermişti.ben geçen ay 5 ytl aldım.
    bu ayki yeni katoloğa baktım 15ytl artmış fiyatı.keşke geçen ay bikaç tane alsaymışım ama bilemedim tabi böle etkili olduğunu.biraz beklicem belki fiyatı tekrar iner.buarada ben 5ytl ye almıştım ama satış fiyatı 7ytl idi.

10. 16 Şubat 2008
  11. edna1905

edna1905 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bilgi için teşekkürler... Avon'un birde clearskin serisinden mikro tanecikler içeren temizleyiciside çok işe yarıyor :KK66:

12. 16 Şubat 2008
  13. BULUTT

BULUTT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler, deniycem avon satıcısı bulursam

14. 16 Şubat 2008
  15. aleyna72

aleyna72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol cnm ben avon temsilciyim ama ürünü hic denememiş deneyim bakım umarım senın gibi ii sonuç alırım

16. 17 Şubat 2008
  17. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar.bende sadece buurnumun üstünde var siyah noktalar.buharla felan sıkıyorum içi boşalıyo ama yeri delik kalıyo.öyle kocaman delişikler değil ama bi dahaki sefere içi tekrar dolmus oluyo.bu avonun ürünü acaba delik kalna yerleride kapatabiliyomuki.yani kısacası sıyah noktayı sıkıyorum ama yeri kalıyo.pürüzsüz olması için bu ürün uygunmudur acaba?

18. 17 Şubat 2008
  19. adasuyu

adasuyu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    aynı msj ıkı kere gıtmış özür dılerım