siyah orbital buzdolabı

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve truf tarafından 26 Ekim 2009 başlatılmıştır.

26 Ekim 2009
    Konu Sahibi : truf
  1. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar arçeliğin siyah orbital 5088 nf buzdolabını kullanan varmı. parmak izi veya leke bırakıyormu memnunmusunuz. ayna görünümündeymiş sanırım hiç görmedim ama internetten inceledim.

ya da 5845 nfı
    5840 nf
    5847 nf

modellerini kullanan varmı. tavsiyeleriniz nelerdir.

ben 5192 nf almıştım 3 yılda 3 kere bozuldu. 3. sefer 30 iş gününü aştığı için ürün değişimi hakkımı kullanarak dolabı değiştireceğim. 5194 nf de de çok arıza çıkarıyor diyorlar. ya da gardrop tipi kullanıpta memnun olan varmı

2. 26 Ekim 2009
  3. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hiç kullanan yok görendemi yok arkadaşlar yarın yatırıcaz parayı ve görmeden alıcaz ne alırsak parmak izi ve çizilme konusunda beni aydınlatırsanız çok sevinirim lütfen

esmer bir kadın çıkıpta çok güzel bir sesle alımlı siyah geceden güzel simsiyah durur filan diye bir şarkı söylüyordu. [​IMG]

4. 26 Ekim 2009
  5. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canim bu buzdolabini kullanmadim,o yüzden özellikleri vs.hakkinda yardimci olamayacagim ama söyle bir tecrübem var.
    benim mutfagim komple siyah parlak...
    hayatimin pismanligini yasiyorum bu sevdadan dolayi..
    el izi,silince bez izi,silmezsen toz izi...ne ararsan var yani siyah esyalarda..
    yok ben cizilmesine raziyim,hergün elimdende bez düsmez diyorsan senin fikrindir ama ben kesinlikle tavsiye etmem..hele ki buzdolabi gibi pahali ve sürekli kullandigin bir esyaysa bir daha düsün derim...
    a.s.

6. 26 Ekim 2009
  7. eceburcu

eceburcu İlle de sen... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yaa ben de dışı mavi buzdolabı arıyorum bildiğiniz marka falan var mı arkadaşlar hiç görmedim de ben:KK70:

8. 26 Ekim 2009
  9. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    senin sevdana bende düştüm canım daha kullanmadım tezgahı takılmadı ama siyah granit yaptırıyorum. bakalım bende senin gibi pişman olacakmıyım. eşim bu buzdolabını beğendi bense inox olanı eğer bunu alırsak 1000 tl ödeyeceğiz benim istediğimi alırsak 300 tl eşim siyah daha güzel olur dedi bu olsun dedi bana. ben güzellik değil kullanışlılık arıyorum dedim ama onun istediği olmazsa hep soruyorsun yine kendi istediğini alıyorsun bi daha sorma bana diyecek

10. 3 Kasım 2009
  11. _HaNDaN_

_HaNDaN_ Allah oL der ve oLur !! Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    148
    bence eşin ne derse desin bi şekilde vazgeçirmeye çalış.Çizilmesinin,tozunun yanında mutfağı karanlık,kasvetli göstermesi cabası...

12. 3 Kasım 2009
  13. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    üff harika görünüyor tozunu toprağını bilmem ama tipi şahane keratanın opuyorumnanaktan

14. 12 Kasım 2009
  15. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benm dolap beko gri gardorap tipi çok kullanışlı ama musluklu almadık çünkü musluğu bozuluyomş kocaman içi mavi ışık da var için de çok kullanışlı..

16. 19 Kasım 2009
  17. LiLithy

LiLithy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım bu buzdolabını bende almayı düşündüm. bayada inceledim. ama benim yerim daha küçük olduğu için alamadık. harika bi bzdolabı. bence hiç kullanışsızda deil. iç aydınlatması raf özellikleri genişliği çok güzel. ne kadar gezersem gezeyim iç dizaynı düşündüğün buzdolabındaki gibi hiç bi buzdolabında yok. inan benim bile hala aklımda bu buzdolabı ama maalesef yer sorunundan alamıyorum. git bi yerinde gör ve daa sonra başka buzdolaplarıyla karşılaştır. aradaki farkı sende çok net göreceksin

18. 13 Aralık 2009
  19. doddy

doddy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bana sorarsan para iadesi iste başka markadan al derim.

5847 bence en güzel modeli. Orbital bana kalite açısından pek tatmin edici gelmiyor.