Siyah Renk Mutfak Elektrik Eşyaları

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve MxuxebbetSevdam tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : MxuxebbetSevdam
  1. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba Arkadaşlar...
    inşallah bu ay içerisinde mutfak elektrikli eşyalarımızı alacağız.aslında ben mutfak için inoxları düşünüyordum fakat bugün bosch'a bakarken bunları gördüm çok şık çok zarif duruyorlar.malum siyah asil renktir oldum olası siyahı da severim.mutfak içi ufak el aletlerim fıstık yeşili(mutfağımın neredeyse tamamı fıstık yeşili). sizce siyah mı alalım yoksa inox mu ? a.s.

2. 3 Ocak 2009
  3. L0nginG

L0nginG Guest

Inox ne oluyor?

Mutfak dolaplarin ne renk olacak ki?

4. 3 Ocak 2009
  5. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    yani mağazalarda şık duruyorda canım...
    benim içim kararır işin aslı...
    yani kiradan kiraya gezecek biri olaraktan küçük mutfakları feci karartır bunlar... bana öyle geliyor.
    artı daha fazla leke belli eder gibi geliyor. tabi zevk meseleside. inoxlr aha bir asil geliyor bana. normalde siyahı bende severim ama beyaz eşyada rizikolu. çünkü çok yeni çıktılar henüz yeterinde geliştirilmemiş olabilir. malum inoxlardan evvel çıkan ürünler feci paröak izi yapıyordu. bunlarda alınmadan biraz beklenmeli kullananlardan yorum alınmalı diye düşünüyorum...

6. 3 Ocak 2009
  7. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inox metalik renk oluyor LOnginG.mutfak dolaplarım belli değil açık renk yaptırmayı düşünüyoruz.
    burcuözge canım mutfağım öyle pek küçük değil.mutfak dolaplarınıda sıfırdan yaptıracağız renk olarak eşyalarla uysun istiyorum.siyahların lekeyi belli etme olanağı maalesef ki yüksek.beni de o düşündürdü açıkçası.inşallah kullanan arkadaşlar vardır da yorum yaparlar.arçelik daha önce çıkarmıştı siyah renkte buzdolabını.ve sonuçta bunlar bir kere alınabilecek ürünler.ince eleyip sık dokumak lazım.uzun yıllar kullanılacak inşallah.inox olarakta beğendiklerimden bir seri yaptım bakalım bunlar olmazsa inşallah onları alacağız...

8. 3 Ocak 2009
  9. karamelek-07

karamelek-07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bencede kesınlıkle ınox sıyah cok ıc karartıcı gorunuyor
    yada sıyah olursa mutfak dolabı mutlaka acık renk olmalı kı bırbırını tamamlasın
    allah mesut etsın

10. 3 Ocak 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

bence cok şşık :)

hayırlı olsn

12. 3 Ocak 2009
  13. L0nginG

L0nginG Guest

Bencede inox al o zaman canim, siyah simdi cok hos gelebilir gözüne ama zamanla icini karartir, hem her renge uyduramazsin... bence acik bi renk kullandigindan inanilmaz siritir, ben acik bi mutfakta (beyaz disinda) siyah aletleri düsünemiyorum, gözüme hos gelmezdi herhalde...

14. 3 Ocak 2009
  15. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    canım evin belliyse ve değişmeyecekse o zman düşünebilirsin tabi. ben direk kendime göre düşünüyorum doğal olarak. evet arçelik ilk çıkardı siyahları gördüm çok beğenmiştim ama duydum ki hiç iyi değilmiş.zaten arçelik mrkayıda hiç sevmem. ben hepsini bocsh aldım. yerimseniben iyi araştır arkadaşım.... sadece dış özelliklerini değil iç özelliklerinide karşılaştır. önceliklerini belirle. mesela ben antibakterial olmasını istiyordum iç hacmi büyük olsun istiyordum. A+ tasarruf sınıfı olsu istiyorudum misal sende böyle belirle ve ona göre karşılaştır canım.. a.s.

16. 3 Ocak 2009
  17. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Benim fırınım inox Bosch marka. Yaklaşık üç yıldır kullanıyorum. Evet çok şık görünüyor,
    herhangi bir problemim yok. Ancak kullanımı gerçekten çok dikkat istiyor. Üstelik fırın
    gibi çok kullanılan bir beyzeşyayı devamlı temiz tutmak, inox olunca güçleşiyor.
    Benim oturma odamla mutfağım birlikte bu yüzden eşyalarım çok gözönünde.
    Size tavsiyem iki kez düşünün alırken. Örneğin çay demlerken demliğin altından su damlasa
    hemen ben burdayım diyor. Öyle diğer ürünler gibi silince bitmiyor herşey. Önce ajax sık ve
    sil gibi bir ürünle siliyorum, sonra duruluyorum hemen ardından kuruluyorum.
    İşte ancak o zaman pırıl pırıl güzel görünüyor. a.s Şimdi alacak olsaydım inox benzeri
    gri emaye yüzeyi olanları tercih ederdim. Benim fikrim böyle. Yüzey dışında bir fikir de
    eşyalarınızı bosch yada simens tercih edin bence bizim hemen hemen bütün ürünlerimiz
    bu marka çok memnunum.

18. 3 Ocak 2009
  19. aldo

aldo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inox almanı tavsiye ederim cnm :sm_cool: şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan :eek: