siyah sac, beyaz ten, kahverengi göz makyaj?

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve GuerillaTanya tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : GuerillaTanya
  1. GuerillaTanya

GuerillaTanya Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benim saclarim siyah, tenim beyaz, gözlerimde acik kahverengi nasil bi göz makyaji yapmam gerek bilmiyorum yardimci olunn azcik:D

2. 27 Mayıs 2009
  3. nadideiris

nadideiris Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][/IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 29 Mayıs 2009
  4. 11 Haziran 2009
  5. 859

859 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ewweeet Cansuy arkadaşm aynı zamanda beni tarif etmişsin =) kahwerenqi qözLüLere Laciwert,mawi far we eyeLinerLar yakışıy0r aynı zamanda yeşiL qüzeL 0Luy0r..aynı renqin farkLı t0nLarını kuLLanarak qöLqeLendirme yapabiLirsin..dudak renqinin b kaç t0n k0yusu ruj qider hatta kırmızı we b0rd0 harika durur ama biraz abartı 0LabiLir we dudakLarını küçük qösterir...siyah rimeL wazqeçiLmez..şeftaLi t0nLarında aLLık h0ş durur..bunLar benim zewkim we fikrim sewqiLer =) kaydirigubbakcemile5

6. 15 Haziran 2009
  7. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde saçlarım siyah sana tek tavsiyem eyeliner,kırmızı ruj ,açık pembe bir allık hepsi bu kadar bi dene hem bu makyajın heryer için ideal olacaktır

8. 25 Haziran 2009
  9. lipton

lipton Guest

kahve gözlülere genellikle siyah,kahve gibi göz kalemleri yakışır,bence kesinlikle siyah göz kalemi kullan ve siyah maskara:)

10. 1 Temmuz 2009
  11. boncqm

boncqm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende senin gibiyim canım bitek gözlerim mavi ama genede bence kırmızı ruj kırmızı allık gözlerdede siyah eyeliner güzel durur cok agır dersen pembe kullan cok tatlı durur beyaz tenli olduğun icin ama gözlerde mutlaka siyah kullanmalısın bakıslarını daha cekici yapar bence :)

12. 2 Temmuz 2009
  13. lipton

lipton Guest

aynennnn bunları kullanmalısın cnm :eek:

14. 10 Aralık 2009
  15. fataldanger

fataldanger Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    arkadaşlar benim bir ay evvel sipariş verdiğim nc mellerim,bir hafta önce elime geçti.burda nc mel hakkında kafasında baya soru işareti olanlar var,umarım sözlerimin o soru işaretlerini kaldırmada bir yardımı olur.öncelikle çok doğal bir lens,çoğu kullananın söylediği gibi.kendim esmerim,saçlar siyah,böyle çok egzotik bir hava katıyor,çok çok güzel bir rengi var,gözde katarakt var gibi durmuyor,o arkadaşın resmi çekme açısından kaynaklanıyor olabilir.Çok severek kullanıyorum,çok da rahat.şimdi resim ekleyeceğim ama elimde foto makineli telefon falan olmadığı için bilgisayarın kötü kamerasıyla çekeceğim,oyüzden resim kalitesi düşük ama yine de fikir verebilir

16. 13 Aralık 2009
  17. vanillya

vanillya sensiz eksiğim..nefesim.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende siyah saçlı beyaz tenliyim.ama saçlarım çok siyah olmadığından siyah göz makyajını kendime fazla yakıştıramıyorum.beyaz tene koyu kaçıyor bence.o yüzden genelde kahverengiyi tercih ediyorum artık.