Siyah Sac Beyaz Tene Nasil Bir Makyaj Uygulanir

Konusu 'Makyaj Uygulama Teknikleri fırçalar, aplikatörler' forumundadır ve aslxix82 tarafından 19 Nisan 2008 başlatılmıştır.

19 Nisan 2008
    Konu Sahibi : aslxix82
  1. aslxix82

aslxix82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    siyah sac ve beyaz tene nasıl bir makyaj uygulayabilirim yüzümün beyazlığı cok fazla ortya cıkıyor nasıl bir makyaj yapacağımıda bilemedim yardımlarınızı bekliyorum sevgl

2. 19 Nisan 2008
  3. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    bence kırmızı bir ruj cok güzel durur
    gözlere de siyah eyeliner :)
    simsiyah saclar ve bembeyaz bir tene gothic makyaj muhtesem duruyor bence

4. 19 Nisan 2008
  5. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşım sanırım sen de sarı saçtan siyaha dönmüşsün nasıl memnun musun. benim saçlarım şu an sarı gözlerim yeşli ve beyaz tenliyim bana hangi rengi önerirsin.çikolata kahve yakışır mı resmime de bi bak istersen bi de karamel tam olarak nasıl bi renk elinde resmi var mı ve bana gider mi ziyaretçi mesajı yzamadım o yüzden burdan soruyorum kusura bakam

6. 19 Nisan 2008
  7. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    siyah göz kalemi sürüp çıksan bile yetiyo bence ben de şuan o özelliklere sahip sayılırım ama bembeyaz değilim..gri far siyah göz kalemi ve dudak nemlendiricisini çok yakıştırırm kendime gözlerin renkliyse daha da hoş olur bence

8. 19 Nisan 2008
  9. lunitari

lunitari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    pembe allık çok hoş durur bence

10. 19 Nisan 2008
  11. aslxix82

aslxix82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim sacım da 1 haftaya kadar röfleliydi ve yüzümü cok soluk gösterdiği için biraz koyulaştırmak istedim doreli koyu sarı bakır renginde boya ilşe biyadım daha sonra aktıktan sonra koföre gidip kızıl boyattım üzerinede kızl balyaj attırdım ve pempe ile kırmızı bir renk oldu aynı pamuk şeker oturdum agladım resmen okadar işlem yaptımki saca daha sonrada gittim siyahla kapatmak zorunda kaldım siyah cok güzel oldu en azından yüzüm canlı gösterdi yaşınıda hiç göstermiyor insan ama sana tavsiyem altın parıltılı kahve serisi var elimde olsa ona boyatırdım cok pişman arkadaşların gazına geldik kızıl yaptık ve daha sonrada siyah inan saclarımı hiç yıpranık göstermedi siyah cok canlandı saclarım pırıl pırıl oldu karar senin kahveden daha sonra her renge dönebilirsin siyahda zor bukadar cok yazdım ama tam can damarımdan vurdun sorun ile acıklama yapayım dedim benim kadar renk değiştiren yoktur sanırım inşll yardımcı olabilmişimdir hımm birde kramel kapacino rengide cok hoş oda olur

12. 19 Nisan 2008
  13. batxix

batxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    siyah göz makyajı süper olur göz altına kalem çekip fırçayla dağıt bugulu gözler harika uzun ve yoğun gösteren bir rimel siyah göz farı uygulayabilirsin göz kapağına çizgi halinde şeftali tonunda llık ve yine şeftali tonunda rujla harika olacaktır diye düşünüyorum

14. 19 Nisan 2008
  15. aslxix82

aslxix82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    siyah göz farını tam olarak göz kapağımın neresine sürüyorum şu göz makyajından hiç anlamıyorum bazen görüyorum öyle güzel göz makyajı yapanları gölgelenme filan off bi anlasam

16. 19 Nisan 2008
  17. batxix

batxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim kirpikten başla çok kalın olmayacak çok ince de bir çigi halinde likit çekiyoruz ya onun biraz daha kalın şeklinde uygula siyah saçlarda süper duran bir makyaj bu

18. 4 Mayıs 2008
  19. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende saçlarımı siyaha boyuyorum ayrıca beyaz tenliyim kaşlarımıda boyattım ve çok hoş oldu.ben kırmızı tonlarda ruj ve allık uyguluyorum gözlerimede altına siyah far çekiyorum tabi siyah kalemde uyguluyoryum gözümün içine göz kapağıma far uygulamıyorum sürersemde simli krem yada beyaz uyguluyorum kirpiklerede rimel sürüyorum iki üç kat çok hoş oluyor..ancak siyah saça yeşil ve mavi tonlarıda çok güzel gidiyor.