Siyah saç konusunda kararsızım, fikrinizi alabilir miyim dostlar?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve iloscuk tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : iloscuk
  1. iloscuk

iloscuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar ben saç rengim konusunda acayip kararsızlık yaşıyorum.Şuan ki saçlarım karamel.
    Yüzüme gitti.Ama aynaya bakınca bu ben değilim diyorum.
    Benim orjinal saçlarım siyah,parlak ve dümdüz.Kaşım gözüm de siyah.Beğenilirdi saçım belki doğal olmasından ötürü.Ama son zamanlarda siyah saç konusunda çevremdekiler olumsuz sözler söylüyor ve genelde herkeste sarı ya da kumral tutkusu var.Oysa en güzeli insanın sahip olduğu özelliklerini koruması değil mi?Ben de ister istemez çevremden etkilenip saçımın rengini değiştirdim.şimdi de kararsızım doğal halime dönme konusunda.
    Siz ne düşünüyorsunuz siyah saç konusunda?

2. 23 Eylül 2010
  3. plasticdream

plasticdream Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben doğallıktan yanayım. insanın doğal saç rengi neyse birkaç ton oynamalı bence. kara kaş-kara gözlü bir insana asla sarının yakışmadığını düşünüyorum. bunları bir kenara bırakırsak şu da bir gerçek ki siyah boya çok zor bir boya. boyadığınızda dönüşü çok zor oluyor. yıpratmadan açmaya çalışırsanız 1-2 ton açabilir yine koyu renklerde kalırsınız. iyice açayım derseniz de çok yıpratırsınız. pişmanlığı affetmeyen bir renk yani. bunun için siyah boyamadan önce iyi düşünün. ben size çok çok koyu olmayan nötr renkleri deneyin derim.

4. 23 Eylül 2010
  5. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    siyahtan dönmesi cok zormus onuda bir düşün derim benim sahsi fikrimcede siyah sac cok yapay duruyor böle peruk gibi hiç begenmıyorum

6. 23 Eylül 2010
  7. latrodectus

latrodectus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saçlarım kendiliğinden siyah olsa boyalara yaklaşmazdım bile, tabi ben siyah saçı çok sevdiğimden söylüyorum ama madem bi kere boyattın biraz hevesini al bence insan değişiklik arıyo sonra kendi saç rengine dönüp boyatmadan kullanabilirsin

8. 23 Eylül 2010
  9. ultimareina

ultimareina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kendi saç renginiz olan siyaha dönüp bir daha değiştirmeyecekseniz kesinlikle siyaha dönün.
    Fakat döndükten sonra yine değişiklik istiyorum derseniz bu sefer yıpranmış saçlarla karşılaşmayı göze alacaksınız.
    Ama yok ben kararlıyım tekrar kendi saçıma döneceğim bir daha da ellemeyeceğim derseniz siyaha dönün, saçlarınıza bakım yapın ve düzenli olarak uçlarından aldırın.
    Kendi saçlarınız dipten geldikçe aradaki fark göze batmayacak siz de rahatlıkla kullanabileceksiniz.

10. 23 Eylül 2010
  11. AyShE GuL

AyShE GuL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ne güzel işte siyah parlak dümdüz saçlarınız varmış ne diye çevrenizin söylediklerine kulak verip sizi memnun etmeyen bir renk yaptınız ki saçınızı..herkes kumral ya da sarışın olacak diye birşey yok ki yakışıyorsa evet ama etrafta sarışın olma uğruna maymuna dönmüş bir sürü hatun varkaydirigubbakcemile3..doğallık en güzeli bence..yerimseniben

12. 23 Eylül 2010
  13. OmerSecil

OmerSecil Guest

Ah canım benimde saçım karameldi ani bi kararla siyah yaptım o kadar pişmanımki şimdi de açtırmak için gitmediğim kuaför kalmadı seni etkilemek istemem ama bana kalırsa siyah yapma hem doğal durmuor hemde saçı olduğundan çok yıpranmış gösteriyor.

14. 23 Eylül 2010
  15. DestinaX

DestinaX Pure Love T <3 D Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    108
    siyaha yakın ama aktıkça güzelleşen çok hoş kahve tonları var naturel kahveler falan onlara bir bak canım siyahın dönüşü hem yıpratıcı hemde çok zor yasakkelime

16. 23 Eylül 2010
  17. ilay00

ilay00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğal en iyisi bence hemde en sağlıklısı ben çok istiyorum doğala dönmek bidaha boyatmamak ama zaman alır sanırım:gitme:

18. 26 Eylül 2010
  19. melequeen

melequeen merWefa <3 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    dönüşü yok değil ama siyahtan dönmenin bedeli uçları kurumuş yanık ve şeklini kaybetmiş saçlar olabiliyor..hele bide açtırdıktan sonra renginizzi beğenmezseniz tam bi fiyasko..toparlamansı uzun zaman alıyor..tabi ki istersen boyamalısın ama ilerde oturup ağlamaktansa şimdiden düşünmek daha iyidir..
    oturup ağlamış olan kendimden biliyorum