siyah saç off

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve mawiss_ tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : mawiss_
  1. mawiss_

mawiss_ Guest

slmm kıslarr bn yeni üye oldum :) hemen konuma griorum 3 senedr siyah saç kullanıorumm ama çok sıkıldm geçen yaz kahwe tonları boyadım şu an saçmın alt kısımları ara ara kahve palettenin açıcısını aldım IL 1 4-6 tona kadar açar yasıo sizce denemelimiyim saçı yıpratrmı ?? hemn cewap wern kafayı yemek üzereym senağlama

2. 1 Mayıs 2009
  3. cicoss

cicoss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bir arkadaşım da kahveye boyadığı saçlarında açıcı boya kullanmıştı. çok doğal güzel olmuştu.nasıl bir renk çıkacağını bilemediği için çok bekletmemişti ama bekletse daha da güzel olurdu. açık tonlardan çekiniyordu. yine de kendi denemiş arkadaşlar yazarsa daha iyi olur tabi...

4. 1 Mayıs 2009
  5. mawiss_

mawiss_ Guest

ama bnm saçm siyah kahwe dil alt kısımlarda sadece kahwelikler var çoook sıkılldım kurtulmak istiyorum bilgisi olan palettenin açıcısını deneyen yardm etsn lütfen !!!

6. 1 Mayıs 2009
  7. semi44

semi44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde saçlarım önleri siyahtı az önce palettenin açıcısını sürdüm bekliyorum...delikafadulden geçenlerde kardeşim saçlarını açıcıyla boyadık kestaneydi bakır kızılı oldu.... tabi üzerine istediğin rengi sürersin..

8. 1 Mayıs 2009
  9. dryad

dryad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay bende aynı dertten muzdaribim kızlar burda iki yere yazdım cvp veren olmadı maalesef:KK43:((bunu deneyen arkadaşlar sonucunu yazarlarsa çok makbule geçer valla.benm saçlarımda kahverengi boyalı.semi 44 cüm sonucunu yaz lütfen merakla bekliyorum canım..ve bide bunun cevabını merak eden çok kişi var tüm arkadaşlara sesleniyorum özellikle kahverengi ve siyah saça uygulayanlar sonuçları paylaşırlarsa bi çok kişinin sorununa çözüm getirmiş olurlar..ben açıcıyı almadım henüz kapağında ne yazıyo arkadaşlar boyalı saçları açar diyomu çok merak ediyorum

10. 1 Mayıs 2009
  11. semi44

semi44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üzgünüm kızlar şimdi yıkadım saçlarımı siyah olan yerler hiç açılmadı kardeşim boyarken diplerede değdirmiş dipler kendi rengi olduğu için açılmış saçım şu an iğrenç durumda :kızgın:neyseki ewde boyam war palettenin amber kahvesi.. paletteyide ilk kez kullancam yarın hepsini boyayacaz yeniden... saçınız koyu kestane siyahsa kesinlikle ewde açmayı denemeyin bence....

12. 1 Mayıs 2009
  13. dryad

dryad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaaaaa çok üzüldüm canım tahmin edebiliyorum ne durumda olduğunu:KK43:peki tatlım kardeşininki nası açıldı kendi rengimiydi kestane?

14. 1 Mayıs 2009
  15. semi44

semi44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    onun saçları önceden zaten sarıydı altıay önce koyulaştırcam dedi kestaneye boyadı geçenlerde palettenin açıcısıyla boyadık açıldı bakır kızılı oldu . bilmiyorum belkide ben çok sık boyadığım için açılmadı:çok üzgünüm:

16. 1 Mayıs 2009
  17. dryad

dryad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hmm anladım canım ama üzülme bence bi zararı olmamış saçına en azından.belkide çok siyah olduğu içindir kestanede koyu bi renk gerçi ama sarı üzerine yaptığı için siyah kadar koyu olmamıştır.benim saçlarımda kahverengi boyalı ama kızıl kızıl parlıyo önceden kızıldı.çok kararsız kaldım şimdi senin durumunu duyunca:KK43:umarım boyayınca düzelir saçların canım tek renk olsunda nası olursa olsun

18. 1 Mayıs 2009
  19. mawiss_

mawiss_ Guest

az önce anemn saçını boyadık onunkide siyahtı dipler açıldı sadece olmadı kıslar koyu renk saça oryal şart ama çook yıpratııoo yaa :KK43: