Siyah sac rengi degistirmek

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ssevcann tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : ssevcann
  1. ssevcann

ssevcann angelofice Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Herkese selam.Ben de siyah sac rengimi degistirmek isteyenlerdenim.Sacim onceden kizildi,sonra siyah yaptirdim.1 seneden fazladir siyah kullaniyordum(bazen siyah bazen mavi-siyah boyuyordum).Simdi sacimi cikolata ya da cikolatanin 1 ton falan acigina degistirmek istiyorum.Gecen ay Loreal casting serisinin cikolata rengine boyadim.Ustler oldu ,ama ortalardan sonra siyah gibi cok koyu kaldi,ancak isikta,guneste falan ustler gibi duruyo.Butun sacimi dedigim renk yapabilmem icin sizin onerebileceginiz bisey var mi ? yardimci olursaniz sevinirim !:KK1:

2. 1 Kasım 2010
  3. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    güzel bi kuafore gitmeni öneririm bende aynı durumdaydım senelere kendim yaparım diye uğraştım ama bu sefer de 10 tane renk oldu saçım en sonunda kuafore gittim şu an istediğim gibi...siyahı da çokm özlüyorum ama dönmem bi daha:)

4. 1 Kasım 2010
  5. ssevcann

ssevcann angelofice Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Yurtdisinda oldugum icin burda kuafore gitmek istemiyorum pek hem cok pahali burda hem guvenemiyorum ya.O yuzden kendim cozumler bulmaya calisiyorum.Tek umudum dedigim gibi boyadiktan sonra az da olsa cikolata gibi gorunmesi,oyle simsiyah degil yani.

6. 1 Kasım 2010
  7. ssevcann

ssevcann angelofice Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bir de,ordaki kuaforume sormustum nasil yapabilirim diye,"once cikolata kahve ile boya bi sure,otursun sonra biraz daha acik bi renge boyayarak istedigin renge getir" demisti.O yuzden once cikolataya boyadim.

8. 2 Kasım 2010
  9. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    ben bi keresinde palette renk açıcı boyasıyla siyahlığını biraz kırmıştım üstüne kızıl boyamıştım ama diplere sürmemek lazım

10. 2 Kasım 2010
  11. ssevcann

ssevcann angelofice Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    memnun kaldin mi ve saclarini kirdi mi cok ? Ben siyaha boyuyordum ama sonradan hep kizillarim cikiyodu

12. 2 Kasım 2010
  13. ssevcann

ssevcann angelofice Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bu arada simdi bir yerde okudum.Saci acmak icin etkili bir yontemmis,tabiiki kesin etkili mi denemeden bilemeyecegim ama paylasmak istedim:
    Papatyayi 1-2 bardak suda,harli ateste hasliyoruz.Sonra suzuyoruz(papatyalari atiyoruz yani).Suzdukten sonra suyuna rendelenmis saf sabun koyuyoruz ve iyice yedirene kadar karistiriyoruz.Bu karisimi dipler de dahil olmak uzere saca uyguluyoruz.Iyice nufuz etmesini bekledikten sonra soguk suyla duruluyoruz.
    Denemek isteyenlere...

14. 2 Kasım 2010
  15. aciyok1rocky1aciyok

aciyok1rocky1aciyok Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    palette'nin koyu açlar için özel üretimiş kahve boyası var.

16. 2 Kasım 2010
  17. ssevcann

ssevcann angelofice Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evet duydum ben de.Aslinda denesem mi diye dusunmekteyim ama sonuc nasil olur diye tedirginim,hem bakalim burda bulabilecekmiyim.Bu arada cok tesekkurler !

18. 2 Kasım 2010
  19. ssevcann

ssevcann angelofice Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bu arada Palette"nin dore sari ile cikolata kahvesini ( ya da baska bir cikolata tonunu ) karistirmayi dusunuyorum.Belki biraz daha acilir,cunku dedigim gibi,saclar simsiyah degil en azindan.Sizce ?