Siyah saç(yardımm)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU2 tarafından 31 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

arkadaşlar benim geçen sene saçlarım kızıldı bende kapatmak için siyah boyadım saçlarımı şuanda 3 aydır falan boyamıyorum.Diplerden kendi saçım açık kahve gelmeye başladı ama uçları falan simsiyah bu boyayı nasıl akıtabilirim?

2. 31 Ağustos 2008
  3. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    siyah boyanın akması zor ve cokkkkk zaman alıyo... bende saclarımı röfleliyken acmıstım ardından sapsarı sacın üzerine siyah vurdum sonra aksın diye cok ugrastım ama akmıyo...sabundur yagdır vs pekte ise yaramıyo.. acılması lazım sacın oda cokkk feci yıpratıyo.. siyah cok kesin bi karar isteyen renk.. ben ilk siyah yaptıgımda pişman oldum actım actım actım tabi belimde olan saclar omuzlarıma cıktı cünkü baska türlü kurtulmak mümkün degil yanacak kırılacak acınca ve kestireceksin... yada tamamen uzayıp kestireceksin.. bence cok fazla bi yolu yok iki secenekten baska... kısaca
    - YA ACILACAK SAC
    -YADA UZAYIP ZAMANLA KESTİRE KESTİRE KURTULACAKSIN
    -COK İSTERSEN VE SABREDECEKSEN SABUNLAYA SABUNLAYA NEKADAR ZAMAN ALIRSA ARTIK AKITMAYA CALISACAKSIN AMA ODA ZAMAN KAYBI VE ZAHMETLİ YORUCU BELKİ AKMAYABİLİRDE.. a.s.

4. 31 Ağustos 2008
  5. ades_ballibadem

ades_ballibadem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    kızıldan dönmek zor ama siyahtan dönmek dahada zor.

kızıldan kurtulmak için siyahı tercih etmen kötü almuş kuaförün bunu söylemedimi

sakın akıtmak için sabun kullanma ben de kızıldan kurtulmak için 1kere sabunu saçıma sürdüm saçım berbat oldu ,keçe gibi kaskatı oldu,

oryal gibi bir olaya girmemek en mantıklısıdır bu aşamada. özellikle de asıl saç renginiz kahveyse bir kere siyaha boyadıktan sonra yenilememek yavaş yavaş açılmasını beklemek en risksizi olacaktır, o da tecrübeyle sabittir ki bir buçuk sene gibi bir zamanınızı alabilir. işte bu da siyah boyanın zor boya oluşudur.

6. 31 Ağustos 2008
  7. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    EVET CANIM COK COK HAKLISIN.. siyah isteyen boyayan arkadaslara bende buradan sesleneyim cok kararlı degilseniz sakın sakın yapmayın.. ben önceden cok kararsızdım ve siyahtan dönene kadar atla karayı sectim.. ama simdi son karar olarak siyahı sectim.. cok kararlı bir biçimde.. kızıl ve siyah sac için hakkaten ne istediginizi bilin sonra bu renkleri uygulayın..

8. 31 Ağustos 2008
  9. EU2

EU2 Guest

evet kızlar ya ama kuaförüm kızılı başka kapatmaz siyah yapalım dedi.Kestane yaparsak akan yerler yine kızıl olur dedi.Bide dipler daha açık çok kötü bi görüntü oluyor..Napalım arttık beklicez sağol kızlar=)

10. 31 Ağustos 2008
  11. ades_ballibadem

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    kızılı başka siyahtan başka bişey kapatmazda,siyahı ne kapatacakmış siyahtan nasıl dönülecekmiş bunu sorsaydınya be güzelim

12. 31 Ağustos 2008
  13. EU2

EU2 Guest

canım kuaförleri biliyosun anlık iş yapıyorlar o an memnun etsin seni sonrasını düşünmüyo.Zaten bi aksın bundan sonra kendim boycm saçımı=)

14. 31 Ağustos 2008
  15. ades_ballibadem

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    evet sende haklısın insanı öyle bir gaza getiriyorlarki:eek:klava:

insan bi anda neye uğradığını şaşırıyor

16. 31 Ağustos 2008
  17. EU2

EU2 Guest

evet o anda kızıl kapandı diye seviniyo insan ama sonra bida hiçbi renk tutmayacağını söylemiyorlar..Zaten belime kadar olan saçları omuzlarımda kestirdim sırf siyahlar gitsin diye..

18. 31 Ağustos 2008
  19. ades_ballibadem

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    ay inanmıyorum ya yazık o saçlaa yazıkkkk:1no2:

ama kestirdinya gör bak saçların güçlenip daha çabuk uzayacak ,hihoyyytböylece siyahlardan biran önce kurtulursun canım:içelim: