Siyah saç :(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve BlackRuj tarafından 16 Ekim 2008 başlatılmıştır.

16 Ekim 2008
    Konu Sahibi : BlackRuj
  1. BlackRuj

BlackRuj puffer Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Saçlarımı yıllardır siyaha boyuyorum ve boyası kesinlikle akmıyo artık :KK43: kendi doğal rengime dönmek istiyorum ama yıpranmasından korkuyorum çok. Siteye yeni üye oldum ve baktığım kadarıyla bu konu hakkında tam bi bilgi yok en azından ben göremedim o yüzden kusura bakmayın =(( Kısaca kendim doğal yollarla saçımı nasıl küllü sarıya çevirebilirim. Saçlarım belime kadar uzun, kıvırcık ve siyah boyalı. Hangi kuaföre gitsem çok yıpranıcağını söylüyo kestir vs diyo ama kestiremem de :KK43: Ne olur bi fikir verin. Çok üzgünüm çoook

2. 16 Ekim 2008
  3. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Canım sen zaten cevabını kendin vermişsin .Yazık saçlarına , sakın deneme derim .Siyah saç sarıya dönse bile muhakkak yanar .Tecrübeyle sabittir :KK43: Sonunda kestirmek zorunda kalırsın .Niye kestiresin ki ? Siyah saç hele mavi siyah saç, yakışıyorsa çok güzel bir renk .Ama muhakkak denemek istiyorsan hiç boyama , uzamasını bekle çok rahat rengini kendin bile açarsın .Siyah saçtan dönmenin sonu, yanık ve kısa saçlar bunu unutma .Boya sökücü filan diyorlar ama öyle bir mucize yok .

4. 16 Ekim 2008
  5. BlackRuj

BlackRuj puffer Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    8-9 ay hiç boyamadan bekledim ve sadece dipleri çıktı gerisi yine boyanmıyo :KK43: hep siyah hep siyah. çok yakıştığını söylüyolar ama sıkıldım artık doğal olmak istiyorum. Ama sanırım ya siyah kalıcam yada baya uzun süre uzamasını bekliyip zamanla kesicem siyah kısımları :KK43: Başka çare yok heralde. Röfle seti veya saç açıcı boyalarla hiçbi sonuç elde edemezmiyim. Bi konuda okudum bazısı olmaz diyo bazısı turuncu bi renk oluyo diyo.. Ya yeterki açılsın turuncu olsun :KK70:

6. 16 Ekim 2008
  7. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende bu sitede biyerde okumuştum bazı kuaförler saçı yıpratmadan açabiliolarmış onu bir araştır istersen bende siyaha boyattım büyük bir cesaretle şuan bir sorun yok çokta beğeniorum ama sıkılınca naparım bilemiyorum

8. 16 Ekim 2008
  9. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    blackruj sen ne şiş yansın ne kebap diyorsun tatlım dünyanın hiçbiryerinde senin dedigin gibi birşey yok yani üzgünüm saçın yıpranacak(artık yeter yıllardır sıkıldım diyorsan açtır burdaki dogal bakım kürleriyle cok kısa sürede toparlarsın enazından ben öyle yaptım)
    ;ama lorealin silicisi var sadece çok iyi kuaforlerde bulunuyo bu uygulama mınımum yıpranmayı saglar ama bu kez cebin fena halde yıpranır

10. 16 Ekim 2008
  11. MeDuSa

MeDuSa Guest

saçın rengini açtırmak saçı mahvediyor cnm eğer benim gibi semsert ve süpürge görünümlü saçlar istiyorsan hiç düşünme boyat ama yazık olur hiiiiiiiiiiç tavsiye etmem heleki saç rengini açtırmak kadar berbat bişi yok

12. 16 Ekim 2008
  13. BlackRuj

BlackRuj puffer Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    korktum valla ya =(( saolun kızlar en iyisi ben siyah kalayım =(( Kıyamam valla saçlarıma ;(

14. 16 Ekim 2008
  15. sodi-certila

sodi-certila evli-mutlu-çoçuklu olucak Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    siyahtan kurtulmanın tek yolu saçı kesmektir

16. 16 Ekim 2008
  17. BlackRuj

BlackRuj puffer Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Kısa saç yakışsa keserdimde yakışmıyo işte bide kıvırcık bonus gibi olurum

18. 16 Ekim 2008
  19. MeDuSa

MeDuSa Guest

bence boyatma uzat dipten çıksın bende siyahtan açtırdım rengi kızıl yaptım sonra şimdi sarı yaptırdım saçlarım berbat oldu lastik gibi yaa:KK43:
    en iyisi uzat uzattıkça kestir sonra dipten çıkan saçı istediğin renge boyarsın
    üni'^de bir kız gördüm siyaha boyatmış dipten kendi rengi çıkmış o kadar kötü durmuyordu