Siyah saçı parlatmak için bakım

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve jeyloo tarafından 24 Haziran 2008 başlatılmıştır.

24 Haziran 2008
    Konu Sahibi : jeyloo
  1. jeyloo

jeyloo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Saclarimi siyaha boyatiyorum ama kime boyatsamda, istedigim parlaklifi elde edemiyorum, baskalarinda bakiyorum ne güzel parliyor, benimki mat duruyor, nedense.
    Önerileriniz varmi?
    Bakimimida yaparim ama mat duruyor iste,
    simdi diyorum mavi siyaha boyatayim belki o bir parlaklik verir.

2. 6 Ocak 2009
  3. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile3 meraba tatlımm..bende sıyah saclıyımm aslında sacım dogal rengı kestane aama bı ara sarı yapmıstım neyse sımdı sıyah saclarım...ben kakao yagını duydum bende yapıcam..gercıı saclarım parılparıl benım cunku dogal urunler sürerım hınt yagı badem yagı ıcıne evıgen ıgne kırarım gece surer dıplerıne sabah yıkarım yıne yapıcam..bıde merak ettım hangı boyayı kullanıosun ona gorede tawsıyede bulunabılırımm:asigim:hihoyyytkaydirigubbakcemile5

4. 6 Ocak 2009
  5. herbishey

herbishey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de siyah saçlıyım.
    Çevremden sürekli benzer tepkileri alırım
    aa saçlarınımı boyadın?
    mavi siyahmı senin saçların?
    bakımmı yapıyorsun?
    Tabi tüm sorulara cevabım hayır :)
    ama sırrımı sizle paylaşırım :KK66: bildiğimiz bi formül bademyağı, zeytinyağı ve hintyağını karıştırıp sürüyorum saçıma 1saat bekletip yıkıyorum. Bikaç kez dene saçlarında aynı parlaklık olcaktır ve unutmaki koyu renk saç her zaman daha canlı görünür biraaz parlat yeter :KK66:

6. 6 Ocak 2009
  7. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herbıshey.... cnm aynen katılıorumm sıyah sac gıbısı yok wallahı o karısımının ıcıne bıde evıgenle bepanthen ampul kır ıkısı toplam 7 tl tutuo zaten cok ucuz ıste o zaman sonuc daha ıy olcakkkaydirigubbakcemile5

8. 6 Ocak 2009
  9. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben saçlarımı yıkadıktan sonra elime azıcık hindistan cevizi yağı döküyorum özelikle uçlarına sonrada her yerine yediriyorum hem çok güzel kokuyor hemde parlıyor

10. 6 Ocak 2009
  11. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    saç boyası zaten parlaklık veriyor biraz.. ben palette siyah ile boyuyorum.. ışıl ışıl.. hiç bir bakımda yapmıyorum.. kullanılan boyada farkeder mi acaba..

12. 6 Ocak 2009
  13. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :ecrin_bebek::ecrin_bebek:farkedıyo cnm bence mesela ben palettenın cabuk aktıgını dusunuyorm..kolestonun sıyahı hoş meselaa.....bıde cnm hındıstan cevızı yagını surdukten sonra duzlestrme olsa yapıs yapısmı olur yoksa yagı cekıomu sac

14. 6 Ocak 2009
  15. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yağı sürdükten sonra hiç bi yapışkanlık olmuyor olsa zaten ne ben sürerdim ne de tavsiye olarak söylerdim dimi :)
    ben çok memnunum hindistan cevizi yağından bi de saçım çok kuru bu yağ o kuruluğunu gideriyor beslediği için ama yağlanma yapışma yapmıyor kesinlikle

16. 6 Ocak 2009
  17. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK46:canım benımm yanı belkıı dogal kullanıosndr dıye sorddum benn:dilcikar:kafamçokkarıştı

18. 7 Ocak 2009
  19. herbishey

herbishey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hindistan cevizi yağımııı??? demek sadece sürüp bırakabiliyoruz öylecee woooowww harikaaa teşekkürler mltm. Kesinlikle deniycem en kısa zamandaa.

gamze_esra ya da boya konusunda kesinlikle katılıyorum piyasadaki iyi kötü tüm boyaları denemişliğim var ama koleston gerçekten çok iyi belki de benim saçıma iyi geldiği içindir. Rengi gerçekten kolay kolay akmıyor.

Birde saçı boyarken içindeki hazır tüplerle sıkarak degilde fırçayla boyadığında daha iyi olduğunu düşünüyorum. Belkide yanılıyorum bilmiyorum ama mutlaka tasa sıkarak fırçayla boyarım saçımı napiim ancak öyle içime siniyor