siyah saçımı açtırdım..

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve adatuna tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : adatuna
  1. adatuna

adatuna Guest

kızlar sürekli siyah saç açma ile ilgili konuları okuyup cesaret edememekten bıkmıştım.en son kafama koydum ve bgn saçlarımı açtırdım ne kopma ne de yanma oldu.Allaha şükür.işi ehline verince güzel oluyormuş.saçımıda altın kahveye boyadı ikinci boyamada oturcak rengi dedi.çıktığımda siyah saçlarımdan kurtulduğum için çok mutluydum.darısı isteyenlerin başına inş.120 liraya hallettim fiyatta aklınızda bulunsun.
    hoşçakalın..

2. 12 Eylül 2009
  3. er_sev

er_sev Baladamın Gelini Üye

Beğenildi:
    984
    Ödül Puanları:
    188
    bende aynı fiyata açtırmıştım canım.zaman geçtikce daha güzel oluyokaydirigubbakcemile5

4. 12 Eylül 2009
  5. adatuna

adatuna Guest

saol canım inş.

6. 13 Eylül 2009
  7. sevinctas

sevinctas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    güle güle kullanın yeni saçlarınızı:)

8. 13 Eylül 2009
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben iki sene önce açtırdım saçlarımı siyahtıı..ve hala saçlarım kendine gelemedi iki sene geçmesine ve baya kestirmeme ragmenn acaip pişmanımm..kuaförden çıktıktan sonra anlamadımmm güzle duryordu ..ama banyodan sonra kendi halinde kurumaya bıraktıgımda gördüm o felaket manzarayııı..bundan sonra töbe olsun bidaha açtırırsam:)seninde saçın hayırlıı oslun cnmmm...:)

10. 13 Eylül 2009
  11. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende 120 TL'ye açtırdım ve bakır karamele boyattım ama benim saçımda kızıl vardı.
    Orial kullanmıyoruz dediler birde farklı birşeymiş ama rengi orial rengiydi.
    ılk baştan evet bende anlamadım birşey ama
    sonradan saçlarımın taş gibi olduğunu farkettim
    saç kremi sürdüğüm halde kazık gibiydi çok üzüldüm yamafoldumben
    bakım yapıyorum sürekli işte düzemle var gibi:sinifsinif:

12. 13 Eylül 2009
  13. adatuna

adatuna Guest

teşekkür ederim kızlar zamanla bende yıpranma payını yazıcam buraya..ben sarı saç uğruna daha öncede saçlarımı yakmıştım belimde olan saçımı kısacık kestirmek zorunda kaldım umarım yine böyle bişi olmaz bende çok üzülürüm.bir daha tövbe siyaha diyorum birde saçı açarken 40 dakika başımda sürekli saçlarımı ovdu eğer böyle yapmazsan sabaha kadarda kalsa açılmaz dedi saçımda kızıl turuncu gibi farklı enklerin olmamasını sağlıyormuş gerçektende olmadı.saçını açıcılarla açan arkadaşlara söylemek istedim

14. 13 Eylül 2009
  15. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bnde 80tl ye açtırmıştım saçımı bnim saçım kızıldı ama daha önce yine açtırdığım için saçımda çok tutamadı bnimkinide dediğin gibi sürekli owaladı dağıttı ilk başta bendede yıpranma olmamıştı fön deden şey belli etmiyor =) ama snra yıkadım saçımı uçları hafiften yanmıştı bende makasla kestim o kısımlarını şimdi saçım düzeliyor gibi bakımda yaptığım söylenemez üstüne 3 kere kestrdim okadar=)inş snde sorun olmaz

16. 13 Eylül 2009
  17. adatuna

adatuna Guest

inş.subat_01 ne kadar şanslısın.annem bigüb boyayla beklesin dediği için din yıkamadım ama bgn akşam yıkayacağım bakalım nası olcak korktum şimdi :KK43:
    saçını açtırmış arkadaşlardan yine siyah saça dönen varmıdır acaba çok merak ediyorum.

18. 13 Eylül 2009
  19. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben varım canım:icecream: kaç kez bu defa son dedim kaç gez geri döndüm ama bu son oldu en son kendim açtım ve artık siyah asla diyorum koyu renkler boyarım belki yine ama siyah:eek:lmaz: