Siyah saçlarımı açınca saçlarım yandı

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve lugesya61 tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

14 Mart 2010
    Konu Sahibi : lugesya61
  1. lugesya61

lugesya61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mafoldumbeneyvahedigeldismileeyvahedigeldismileKIZLAR BEN SİYAHTAN SAÇLARIMI AÇTIRDIMM KAREMELE DOĞAL OLARAK YANDIbilmiyorumkismile SAÇLARIM 2 AY OLDU SAÇLARIM ACAYİP DÖKÜLMEYE BAŞLADII PİŞMAN OLDUMM AÇTIRDIĞIMA YAA KOPARAK GELİYOR SAÇLARIMM PSKİLOJİM BOZULDUU YAA KABUS GİBİ NE YAPAMAM GEREKİYOR KIZLAR LÜTFEN YARDIM EDİNNmafoldumbenmafoldumben

2. 14 Mart 2010
  3. demir-sev

demir-sev Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende röfle yaptırdığımda kopmuştu hep 1.5 senede düzeldi 1 senedir de bakım yağları ampüller kullanıyorum şimdi düzeldi ama hep kestirmek zorunda kaldım saçlarım çok cılızlaşmıştı kopmaktan uzamak bilmemişlerdi şimdi hiç değilse uzadığını anlıyorum hep aynı boyda kalmıyorlar bakım yağlarından ve ampüllerden kullan bide gliss sıvı kreminden kullanabilirsin onarıcıyı alıp o çok güzel açıyo saçları kopma oranını azaltır belki ama bunlar tamamen kurtarıcı olmuyor zamanla düzeliyor uzadıkça

4. 22 Mart 2010
  5. wickergirl

wickergirl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bir önceki konuda nilsunun başına gelenler gibi olmuş, aynı tavsiyelerde bulunmak istiyorum kendi doğal rengine son kez boya ve bi daha o zarar görmüş kısım yeterli uzunluğa gelene kadar, fön, maşa, boya unut, doğal kurut ve bakım uygula.

6. 23 Mart 2010
  7. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    sarimsakli sampuan ve anneannemin sac uzatma yöntemi diye topik var onu tavsiye ediyorum canim sac uzatma bölümünde var

8. 23 Mart 2010
  9. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    ben ikiisnide denedim sarimsakli sampuan biraz kokuyo anneannemin sac uzatma yöntemi diye bisey var benim uclari yanmis gibiydi suda bile kuru elektriklenmis bi hal alirdi bu yöntemi denedim ilk defa islandi saclarim ve yumusacik acayip parlaklar simdi iki yöntemide dene kesinlikle ikiside süper sac uzatmaayada etkisi oluyomus

10. 30 Mart 2010
  11. oksi1986

oksi1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de siyahtan civciv sarısına yakın bir sarıya döndüm.kestirmeme rağmen saç uçlarım kıvır kıvır plastik gibi yaa:KK43:

12. 20 Mart 2011
  13. joanna

joanna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    kızlar,çok kuru ve çok yıpranmış saçlar için schwarskopf'un "indola innova" serisinin saç onarım kapsülünü öneriyrm.ürün balık yağı hapı görünümünde.kapsül içinde.bir üründe 10 tane kapsül var sanırım.kullanımı ise şöyle: bir tane kapsülü alıp deliyorsunuz içinden çıkan sıvıyı kuru ya da nemli saç uçlarınıza yediriyorsunuz.haftada 1 kere 1 kapsül.saçlarınız ipek gibi oluyr.haftada bir kere yapılıyor.ürünün görünümü:

Eki Görüntüle 164332