Siyah saçta bu renk nasıl elde edilir.yardım.

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU3 tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Merhaba arkadaşlar resimdeki saç rengini tam olarak bilen varmı hangi boyayı almak lazım sizce? Evde siyah saçla bu renk nasıl elde edilir.Bilenler yardımcı olsun lütfen..

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Şubat 2009
  2. 19 Şubat 2009
  3. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Evde bu rengi tutturamazsın bence çok riskli turuncuyla karışık bişiyler olur ,bence deneme derim resimdeki modelin saçları biraz açılmış sonra kızıl boyanmış...kuaföre git bence mahvetme evde saçını bu resmi kuaföre göster o boyar

4. 19 Şubat 2009
  5. turnagil

turnagil Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bu kadar açık bir rengi evde yapabilmen mümkün değil.bencede kuaföre gitmelisin.bir arkadaşımın saçları da kızıl.ama o önce kuaföre gidip saçlarının rengini açtırıyor sonrada kendisi istediği boyayı alıp evde boyuyor.hem maddi yönden çok külfeti yok hem de kuaför ortamının sıkıcı havasından kaçmak için iyi bir yöntem yerimseniben

6. 26 Şubat 2009
  7. izmirin_birtanesi

izmirin_birtanesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    evet evde yapma bence ben bile hint kınasına rağmen 5 kere açtırdım :KK70:

8. 26 Şubat 2009
  9. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    lorealin falan açıcıları var .2 aşamadan sonra tam olarak olmasada bu renge ulaşırsın emin ol.sakın saçınıu açtırma kuaföre 3.yıkamada turuncuya döner verdiğin paraya da yazık saçınada.açmadan boya ya boyaya ulaş bu renge .kor ateşkızılı yada aşk alevi önerirm .boyanın yanında veriyolarya beyaz kutuda selüsyon onuda 9% al.tammadır şekerim