Siyah saçtan Penelope Cruz'un saçlarına doğruu..

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Hic_Kes tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

13 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Hic_Kes
  1. Hic_Kes

Hic_Kes Probisim benim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar..saçlarımı şu ana kadar hiç boyamadım,siyah saçlı, siyah kaşlı, beyaz tenliyim...ama artık değişiklik yapmak istiyorum , 24 yıldır aynı saclar.. kafamçokkarıştı
    penelope hatunu çok beğenirim..e onun da kaşları koyu yani , ona yakışıyosa bana da yakışmak zorunda, dimi yaa, lütfen yakışsınnn sengözlerimebaksanab siyah saçlarımı bu renge çevirmem için hangi aşamalardan geçirmem gerek? bilgisi olan cevap yazarsa seviiniriiimm...

bu kızcağızın saçları da cok hoş , siyah sac bu renge döner mi ve yakışır mı ?
    yani siyah kaş faktörünü gözönüne alırsak?

ve herikisi de olur, siyahtan döner diyorsanız hangisi daha hoş hanımlar?

2. 13 Nisan 2009
  3. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    saçını hiç boyamadıysan bu renk kolay olur kuaför için. önce açarlar saçın rengini sonra paket atarlar

4. 13 Nisan 2009
  5. Hic_Kes

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hangi renk kolay olur canım, her ikisi için mi diyosun? kuaförden ziyade ben kendim evde sac boyalarıyla tutturamazmıyım?

6. 13 Nisan 2009
  7. MeriSu

MeriSu Oh Papatya! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    balyajları tutturamazsın kuaföre gidersen de tuzluya patlar.
    önce açarlar, sonra paketlerler bazısı da boyayalım da diyebilir...
    ama sadece düz renk istiyorum diyosan, hiç boyanmamış saçlar için olan içinde açıcısı olan lorealin boyası var onunla elde edersin
    ya da lorelalle boyadıktan sonra balyaj yaptırırsın kısmen daha ucuza çıkar.

8. 13 Nisan 2009
  9. Hic_Kes

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    penelopenin ve diğer kızın işlemleri balyaj mı röfle mi oluyo?

10. 13 Nisan 2009
  11. MeriSu

MeriSu Oh Papatya! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Yanlış bulmakta üstüne yok, tebrik ederim.. gamyoncuiremsu
    Penelopeninkiler balyaj değil, balyaj kalın tutamlar uygulanan işlemin adı. PRD

12. 13 Nisan 2009
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm saçım şuanda penolepenin aynısı diyebilrim..sadece gölgelşeri ben biras daha seyrek istedim tek farkı öyle..koyu kumral üzerine karamel sarı arası gölge yaptırdım..
    ikinci resimdeki gibi yaparsan daha kullanışllı olur cnm.çünkü ikinci resimde kendi saçı üzerine balyaj yaptırmış..dipleri uzadıgında güzel olur..
    benim şimdii saçlarımın dibi çıktı 2 cm kdrı siyah geriye kalanı koyu kumral üzerine sarımsı gölge anlıycagın 3 renk oldu..eger ayda bi dip boyası yaptırırım diyosan birinci,yok 5-6 ayda bi giderim baştan başyaj yaptırırım dersen ikincisi...
    ikiside güzel:)

14. 13 Nisan 2009
  15. Hic_Kes

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    yanlış bulmaya calışmadım ki canım gamyoncuiremsu balyaj* gölge* röfle hangisi hangisi oluyo bilmediğimden sordum :nazar:

16. 13 Nisan 2009
  17. Hic_Kes

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım senin siyah sacların kumralı tuttu mu?yani her yerde okuyorum siyah saç şöyle olmaz böyle olmaz diye..yani kutu üstündeki renk hiç bizaman tamm tutmaz diye..
    bide siyah kaşlarla nasıl oldu:?keşke bi fotonu yollasan canım yaaa , çok makbule geçerdi vallaa
    a.s.

18. 14 Nisan 2009
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm benim saçım siyah boyalıydı gittim kuaförde açtırdım koyu karamele boyatmış aradan zama geçti ben çeşitli renklere boyadım evde..sonra 3 kez evde koyu kumrala boyuyodum..neyse en sonda koyu kumrala boyadım gittim kuaföre gölge yaptırdım...saçın siyahsa kuaföre gitmen şart cnm...
    bak resim koycam ama yüzümü koymuyorum nete cnm kusura bakma ok..saçım zaten anlaşılıyo kaşlarında siyah bu arada sırıtmadııı esmerim ayrıca:)herkes çok begeniyo diye kullanıyorum yoksa tekrar koyu bi renge boyuycaktım.alışkın değilim açık renkee.ayy nekdr çok konuştum öyle ya dur resmi koyayım en iyisi:)

Son düzenleme: 17 Nisan 2009