siyah! :/

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve bluemoonlight tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : bluemoonlight
  1. bluemoonlight

bluemoonlight Anne Hathaway:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar karar verdim siyaha boyuyicam bn.daha önceden siyah yapmıştım kendi rengimin üstüne..beğenmiştim.daha sonra kızıl büyü yapmıştım..tutmamıştı.yer yer kızıldı ve bir sadece siyahın aktığı diplerim:KK43: 1 sene falan oldu..diplerim geldi baya birde kızıllar çıktı gibi.şimdi ben siyaha boyasam tuttar mı.yani yine yer yer kızıllar kalsın istemiyorumda.3-4 güne boyuyicam yardım edün xD

2. 27 Mayıs 2009
  3. EU3

EU3 Guest

kızılın ııce akması lazım canım sıyaha boyasan bıle bır ay sonra flan tekrar ckıoo aralardan kırmızılar.

4. 27 Mayıs 2009
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm igoranın siyahını kullannn acaip iyi hiç kızıllık bırakmıyor..kardeşim kızıl gölge attırdı siyah boyalı saçına..kızıl akınca turuncu gibi oldu diyeee gitti palettenin siyahını kuullaandı ama tam kapanmadı sonrada igoranın siyahını aldıkk tamamen kapandıı..siyahların içinde en iyisi igora siyah(8 tl fiyatıda)

6. 27 Mayıs 2009
  7. bluemoonlight

bluemoonlight Anne Hathaway:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağolun=) aradan kırmızılar çıkıcak biliyorum ama şimdilik iyice kapadı siyah renk saçlarımı..resmimi de paylaşmak istiyorum;
    yakışmış mı? xD

8. 27 Mayıs 2009
  9. EU3

EU3 Guest

saçların cok yıpranmıs gbı gorunuyo canım