Siyahı seviyordum ama...

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve yesilbasligovelordek tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : yesilbasligovelordek
  1. yesilbasligovelordek

yesilbasligovelordek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar. Ben kendime siyah rengi çok yakıştırıyorum geçen senelerde de bi kaç kez siyaha ve mavi siyaha boyamıştım.sonra bi süre kızıl kullandım.bi kaç gün önce tekrar mavi siyaha boyadım.ilk kez palette marka boya kullandım ve ilk kez saçlarım çok yapay ve peruk gibi durdu.yapış yapışlar ve yoluk yoluklar ve şekil almıyolar. çok mutsuz oldum.:sinifsinif: acaba farklı marka bi boyayla tekrar boyasam düzelir mi, yoksa daha mı kötü olur? önerebileceğiniz bi marka var mı? saçımı kestirmek istemiyorum:gitme:

2. 11 Nisan 2010
  3. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Canım ben Koleston kullandım uzun süre.Loreal Casting çok iyi diyorlar.Onun yeni renk seçenekleri de çıkmış.Saçlar parlak bir görünüm alıyormuş.Ben Bitter siyahını yapıcam.Ama diğer boyamın üzerinden biraz zaman geçmesini bekliyorum.ıstersen onları incele.

4. 11 Nisan 2010
  5. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    Bence biraz ara ver boyaya, biraz toparlasin saclarin kendini

6. 13 Nisan 2010
  7. yesilbasligovelordek

yesilbasligovelordek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim dersane ve balperisi :) yıkadıkça boya sanki saçımdan kurtuluyor, biraz düzeldiğinde loreal casting deneyeyim o zaman guclubacismile